gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayarlarda ki Id Numarası Nedir ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bilgisayarın İd Numarası
    Bilgisayarın İd Numarası Hakkında Bilgi

Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz Teknik Destek bölümümüzde ki bu sayfamızda sizlere sunacağımız bilgi Bilgisayarın İd Numarası Hakkında Bilgi ve detaylar..

Bilgisayarın Id numarası adı üstünde onun kimlik numarasıdır. Bu numarayı kaybetmemeniz gerekir. Id numarasına ulaşmak için:

Bilgisayar Özelliklerinden "Genel" sekmesine tıklayın.

"Kayıt" başlığı altındaki 20 haneli rakam bilgisayarınızın Id numarasıdır.

Bilgisayarlarda ki Id Numarası Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarlar Yaşantımıza Öylesine Girdi ki...

Bilgisayarlar Yaşantımıza Öylesine Girdi ki...

Bilgisayarın işletim sistemi her açıldığında ‘MERHABA HOŞ GELDİNİZ’ diyor. Canlı bir varlık olmamasına rağmen onun bizi her gördüğünde merhaba demesi hoşumuza gidiyor. Oysa anahtarı olmasına karşın kaç kişi bir ‘hoş geldin’ cümlesini duyabilmek için zile basıyordur. Ne zormuş bu ’hoş geldin’ i duymak. Televizyondaki dizilerden bir sahne kaçırılmasın diye kapıdaki selamlaşma anı kaçırılıyor....
  2. Bilgisayarınızda ki Yazılarınızı Nasıl Küçülteceksiniz?

Bilgisayarınızda ki Yazılarınızı Nasıl Küçülteceksiniz?

bilgisayardaki yazıların küçültülmesi bilgisayarda ki yazılar büyüdü Belki kardeşiniz pcnizi kurcaladı, ya da siz yanlışlıkla yaptınız ve bilgisayarınızda ki yazılar bir anda büyüdü diyelim melekler. Nasıl küçülteceksiniz? :) Bunun için iki yol önerebiliriz sizlere; *Klavyede Ctrl tuşuna basılı tutarak mause nin ortasındaki topu öne geriye hareket ettirerek yazıların boyutunu...
  3. alo acil yardım merkezi nin numarası nedir?

alo acil yardım merkezi nin numarası nedir?

alo acil yardım merkezi nin numarası nedir? selam kızlar sizden alo acil yardım merkezi nin numarasını rica ediyorum lütfen biliyorsanız yazın numarayı
  4. Tivibu Arıza Numarası Nedir

Tivibu Arıza Numarası Nedir

Merhaba arkadaşlar benim Tivibu Arıza Numarasını acil olarak elime geçirmem lazım aranızda Tivibu Arıza Numarası Nedir bieln varsa bana yazar mı lütfen!
  5. Bilgisayarınızda ki Java Tehlikesinden Haberiniz Var mı ?

Bilgisayarınızda ki Java Tehlikesinden Haberiniz Var mı ?

java güvenlik açığı java güncelleme hatası Sevgili melekler, her bilgisayarda bulunana java uygulaması yeni güncellemesiyle tehlike alarmı veriyor. Yapılan bir açıklamayla bilgisayarlarda java güvenlik açığı olduğu belirtildi. Java güncelleme hatası olarak kabul edilen bu tehlikeyle ilgili detaylar şöyle... Microsoft'tan sonra dünyanın en büyük yazılımı olan Java'ya gelen yeni bir...

Sayfayı Paylaş