gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bilgisayarın Kullanıcı Adı Nasıl Öğrenilir ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; bilgisayarın kullanıcı adını öğrenme hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili meleklerimiz, bilgisayarınızın kullanımı ile ilgili kolaylıkları ve basit ipuçlarını teknik destek bölümümüzden sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bir önce ki konumuzda sizlere bilgisayarın kullanıcı adını unutursanız yapmanız gerekenleri anlatmıştık. Şimdi ise bir bilgisayarın kullanıcı adı nasıl öğrenilir onu anlatacağız...

Bilgisyarın kullanıcı adını öğrenmek gayet basittir:

Masaüstünüzdeki bilgisayarım simgesine sağ tıklayın ve özelikler deyin. Karşınıza çıkacak tabloda bilgisayarınız ile ilgili tüm bilgileri bulabilirisiniz. Bilgisayar adı sekmesinden gerekli değişiklikleri yapabilirisniz.

Bilgisayarın Kullanıcı Adı Nasıl Öğrenilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook kullanıcı adı değiştirme

facebook kullanıcı adı değiştirme

Facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir, bu değiştirme nasıl yapılıyor arkadaşlarım bilen var mı ?
  2. Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme nasıl oluyor ben Facebook Kullanıcı Adı Silmek istiyorum.
  3. Facebook Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ?

Facebook Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ?

Facebook Kullanıcı Adı Silme Nasıl Yapılır, Facebook Kullanıcı Adını Değiştirmek Bu yazımızda Facebook kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimize facebook kullanıcı adı nasıl silinir, değiştirilir bunu anlatacağız melekler :) Facebook Hesap Ayarlarına Girdiğinizde İsminizin Olduğu Bölümde İstediğiniz Ad Değişikliğini Yaptıktan Sonra Değişiklikleri Kaydetmeniz Yeterli Olacaktır...
  4. Bilgisayarınızın Kullanıcı Adını Unutursanız Yapmanız Gerekenler

Bilgisayarınızın Kullanıcı Adını Unutursanız Yapmanız Gerekenler

Bu konu; bilgisayarın kullanıcı adını unutursanız hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer bilgisayarınızın işyerinizde ya da okulda başkaları tarafından karıştırılmasını istemiyorsanız doğal olarak bir kullanıcı adı ve bir şifre oluşturursunuz. Peki ya dalgınlığa düşüp te kullanıcı adını unutursanız ne olacak ? Başkaları dahil siz bile bilgisayarınızı açamazsanız ? Kabus gibi...
  5. Bilmeyenlere skype kullanıcı adı nasıl değiştirilir ?

Bilmeyenlere skype kullanıcı adı nasıl değiştirilir ?

Skype kullanıcı adı nasıl değiştirilir kullanıcı adı değiştirme işlemleri hakkında bilgiler. Biliyorsunuz ki yakın zamanda msn iptal oldu ve yerine Skype geldi. Skype ye bende bir türlü alışamadım kullanıcı adının nasıl değiştirildiğini araştırdım ve şu bilgilere ulaştım isteyen faydalanabilir değerli arkadaşlarım. Skype kullanıcı adınızı değiştirmek mümkün değildir. Eğer kullanıcı adınızı...

Sayfayı Paylaş