gebe
  1. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18

Bir erkek kime "Kadınım" der Bir erkek kime "Kadınım" der

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında HoshKız tarafından paylaşıldı.

Bir erkeğin hayatına kim bilir kaç kadın girer ve çıkar? Hangisine sevgilim hangisine kadınım diye hitap eder acaba? İkisinin arasında ne fark var diyeceksiniz. Çok fark var. Bir erkeğin hayatına giren kadınların hepsi sevgilidir. Ama bir tanesi vardır ki ona sadece “KADINIM” diye hitap eder. Sevgilim dediği günlerini gün ettiği hoş vakit geçirdiği bazen boşluğunu dolduran bazen hüzününü dağıtan bazen onu eğlendiren bazen onu dertlerinden uzaklaştıran ya da boş zamanlarını doldurandır. Hatta onunla evlenebilir bile. Çocukları bile olur. O artık çocuklarının annesidir. Bir insan olarak onu sever. Ona zarar gelmesini istemez. Bir zaman sevgilim dediği şimdi resmi olarak karısıdır. Bir erkek "kadınım" diye hitap ettiği zaman ona yüklediği anlam bambaşkadır. Onun içinde şevkat sevgi aşk sahiplenme kıskançlık onunla gurur duyma koruma hissi ve kimseyle paylaşamama vardır. Artık dünyaya neden geldiğini biliyordur. Hayatının anlamı vardır artık. Aradığı sadece o’dur. Onu bulmak ve onunla yaşamak için doğmuştur. Onun olmadığı bir yaşam düşünemez. Çok emindir tanrı onu sadece kendi için yaratmıştır. Dünyada bir tek o ve kendisi vardır. Onun için canını verebilir. Bu aşktan da öte bir şeydir. Bu bir tutkudur. Bu mantığın bittiği yerde başlayan bir duygudur. Bu kadınım dediği kişinin resmi nikahlı karısı olması şart değildir. Ama zaman zaman karım diye bile hitap eder.

Im Whiskey ♥ ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Im Whiskey ♥

Im Whiskey ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Erkek hayatını baştan aşağı değiştiren ve gerçekten onunla mutlu olduğu kadına KADINIM der. Çok şükür ki öyle bir erkekte benim hayatımda var :)

Kendimleyim bunu beğendi.
  3. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Hatunum der benim ki :) Rabbim kimsenin agzinin tadini bozmasin

Bir erkek kime "Kadınım" der Bir erkek kime "Kadınım" der konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her altı kadından birinin derdi

Her altı kadından birinin derdi

Her 6 kadından birinde vajinal bölgede aniden başlayan ağrı, yanma, batma ve kaşıntı ile kendini gösteren nedeni kesin olarak belirlenemeyen ''Vulvadini'' hastalığı görüldüğü belirtildi. Hastalığı tamamen ortadan kaldıran bir tedavinin bulunmadığını ifade eden Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) 2. Başkanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali Baloğlu, antidepresanlar ve...
  2. Kadınların Bir Erkekte Katlanamadığı Davranışlar

Kadınların Bir Erkekte Katlanamadığı Davranışlar

Kadınlar erkeklerin bazı davranış ve alışkanlıklarını çoğu zaman görmezden gelebiliyorlar ancak bazıları var ki sabırlarını zorlayabiliyor. İşte kadınların bir erkekte katlanamadığı davranış veya alışkanlıkları.. 1- Maç izleyen bir erkeğin 90 dakikalığına hayattan koptukları ve kadınların da bunun bir türlü önüne geçemediği bir alışkanlık olduğu aşikar. Hiçbir şeyin etkili olmadığını...
  3. Bir kadın''üşüyorum''derse

Bir kadın''üşüyorum''derse

Sevgili melek arkadaşlarım sizde eşinize yada sevgilinize ''üşüyorum''dediğiniz de size ne cevap veriyor bilmiyorum ama genelikle biz kadınlara verilen cevaplar aşşağıdaki güzel bir yazı da belirtilmiş.Aslında niyet başka ama anlayan erkek olsa:):) bir akdın ''üşüyorum'' dediğinde bunun cevabinin; "üstüne bir sey al..." "istersen bir taksiye binelim..." "eve...
  4. erkekler kime kadınım der?

erkekler kime kadınım der?

erkekler kime kadınım der erkek kime kadınım der Hani şöyle bir genelleme vardır ''eğlenecek kız var evlenilecek kız var.''tabiki çoğumuz kızarız bu söze ama kızmak ne çare... Bir erkeğin hayatına giren kadınların hepsi sevgilidir. Ama bir tanesi vardır ki ona sadece KADINIM diye hitap eder. Sevgilim dediği, günlerini gün ettiği, hoş vakit geçirdiği, bazen boşluğunu dolduran, bazen...
  5. Erkek Bir Günlüğüne Kadın Olursa !

Erkek Bir Günlüğüne Kadın Olursa !

erkekler ve kadınlar erkek kadın ilişkisi Erkekler bütün günlerini evde geçiren eşlerinin hiçbir iş yapmadıkları konusunda zaman zaman eşlerini irdeler melekler :) Oysa bir gün evde kalıp ev temizliği, bulaşık, çamaşır, ütü ile uğraşsalar bakalım akşam oturmaya dermanları kalır mı ? :) İşte bu durumu anlatan çok komik bir hikaye ile karşınızdayız. Biz çok beğendik, bakalım siz de beğenecek...

Sayfayı Paylaş