gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bir Gece İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

son gece ilahisi ne durursun kıl hazırlık sallallahu ala muhammed sallallahu aleyhi ve sellem ilahisi Bir gece Muhammed'e Çalab'dan geldi burak
    Seni okur Zülcelal
    Ne durursun kıl hazırlık.

Sallallahu alâ Muhammed
    Sallallahu aleyhi ve sellem

Hep melekler geldiler
    Burakdan idirdiler
    Yüzünü döndürdüler
    Ol dem yürüdü yayan

Sallallahu Ala Muhammed
    Sallallahu Aleyhi Vesellem

Nice bin yıllık yola
    Bir anda vara gele
    Yunus eydür kim ola
    Ol Muhammed'dir mutlak

Sallallahu Ala Muhammed
    Sallallahu Aleyhi Vesellem

Bir Gece İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efendim Doğduğu Gece İlahisi

Efendim Doğduğu Gece İlahisi

efendim doğduğu gece efendimin doğduğu gece muhammedin ilahisi muhammed ilahi sözleri efendim sözleri Alemler nura gark oldu Efendim doğduğu gece Alametler zahir oldu Efendim doğduğu gece Göktekiler yere indi Yaralar sızılar dindi Bütün mahlukat sevindi Efendim doğduğu gece Melekler çıkıp geldiler Kundak içine sardılar Eteğine yüz sürdüler Efendim doğduğu gece
  2. Er geç İlahisi

Er geç İlahisi

Yaşananlar zaten geçmiş nedir ki şu ahir denen Kim kalmış ve ne kalmış ki sahiplenip benimsenen Ne bir eksik ne bir fazla nasibincedir hep yenen Öyle bol Rabbin ihyası hiç bir şey yok esirgenen *** *** *** Yalnız bize haber yoktur kalan zamandan bilinen Ömre tarih biçilmiyor ne bir gün ne ay ne senen Boşuna'dır tüm çabalar boşunadır irdelenen Farkında olmadan koşup sona varmaktır...
  3. Bir çift Turna İlahisi

Bir çift Turna İlahisi

turnalar ilahisi bir çift turna gördüm kabe yolunda ilahisi uçun turnalar bir çift turna gördüm ilahi sözleri kabe yolunda sözleri bir çift turna gördüm kabe yolunda seversen mevlayı kalma yolarda bizi bekleyen var kabe yolunda muhammede dogru uçun turnalar akar aşıkların gözünün yaşı ah etikçe eritir dagları taşı dag ile taşı kudusu şerifte mualla taşı orayı ziyaret edin turnalar peygambere...
  4. Sen Tek Bir Sin İlahisi

Sen Tek Bir Sin İlahisi

tekbir ilahisi seni seviyorum yüce yaradan seni seviyorum yüce yaradan ilahisi seni çok seviyorum allahım teşekkür ederim allahım seni çok seviyorum allahıom sen rahimsin sen nebisin allahım sen seversin sevilirsin sen tekbirsin ALLAHIM...

Sayfayı Paylaş