gebe
  1. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

bir hikayem var

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında üni-melek tarafından paylaşıldı.

bir zamanlar bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış:Mutluluk,üzüntü,bilgi ve tüm diğerleri Aşk dahil...Bir gün adanin batmakta olduğu duygulara haber verilmiş.Bunun üzerine hepsi adayı terketmek için hazırlanmışlar.Aşk,adada en sona kalan duygu olmuş çünkü mümkün olan en son ana kadar beklemek istemiş.Ada neredeyse battığı zaman,aşk yardım istemeye karar vermiş.Zenginlik çok büyük bir teknenin içinde geçmekteymiş.Aşk'zenginlik beni yanına alır mısın?' diye sormuş.Zenginlik' hayır alamam teknemde çok fazla altın ve gümüş var senin için yer yok' demiş..Aşk çok güzel bir yelkenlinin içindeki Kibir den yardım istemiş.'Kibir lütfen bana yardım et!'..Kibir 'sana yardım edemem Aşk sırılsıklam sın ve yelkenlimi mahvedebilirsin 'demiş.Üzüntü yakınlardaymış ve Aşk yardım istemiş:'Üzüntü seninle geleyim.'demiş .Üzüntü ise' of Aşk o kadar üzgünüm ki yalnız kalmaya ihtiyacım var ' demiş.Mutluluk da Aşkın yanından geçmiş ama o kadar mutluymuş ki Aşkın cağrısını duymamış..Aşk birden bir ses duymuş.'Gel Aşk seni yanıma alacağım...' Bu Aşktan daha yaşlıca birisiymiş.Aşk kendini o kadar şanslı ve mutlu hissetmiş ki onu yanına alanın kim olduğunu akıl edememiş.Yeni bir kara parçasına vardıklarında Aşk a yardım eden yoluna devam etmiş.Ona ne kadar borçlu olduğunu farkeden Aşk,Bilgi ye sormuş:'Bana yardım eden kimdi?' Bilgi o Zaman dı diye cevap vermiş.'Zaman mı ? Neden bana yardım etti ki ?' diye sormuş Aşk.Bilgi gülümsemiş: ''Çünkü sadece Zaman Aşk ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir''

2. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    [​IMG] ellrine sağlık paylaşımın için sağol canım

3. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bir sey değil canım:).....

bir hikayem var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir zamanlar  bir kalbim vardı!

bir zamanlar bir kalbim vardı!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir varmış, Bir YOKmuş!

Bir varmış, Bir YOKmuş!

bir varmış bir yokmuş diye başlar kalpleri ısıtan masallar ben varmış ben yokmuş Bir varmış Bir YOKmuş! Oku'duktan sonra kitab'ı Tam kalbimin üzerine koydum. Her zamanki gibi yine Pencereden dışarı baktım. Sabah oluyordu hem de ne sabah !... Sakız ağacı takıldı gözlerime Hey gidi asırlık sakız ağacı ! Ben sana kaç yıldır bakar da Ağaç sanırdım. Meğer bürünmüşsün de ağaç rolüne Hiç...
  3. Muhteşem bir aşk hikayesinin son filmi çıkıyor meleklerrr

Muhteşem bir aşk hikayesinin son filmi çıkıyor meleklerrr

Alacakaranlık serisinin son filmi olan şafak vakti iki bölüme ayrıldı ve birinci bölümü 18 Kasımda bizlerle buluşuyor.. Benim gibi meraktan çatlamamak için son filmin kitabını okuyanlar resimleri görünce az çok hatırlayacaklar o anları.. Fragmanı yayınlanan Şafak vakti birinci bölümün resimlerini sunuyorum bende sizlere... düğün davetiyesi Jacop 'a ulaşmış :)...
  4. ormancı türküsünün hikayesini bilen var mı

ormancı türküsünün hikayesini bilen var mı

Usta sanatçı Müzeyyen Senar bir Ormancı patlatırdı, herkes ağzı açık dinlerdi. Gerçekten de onun kadar iyi söyleyeni çıkmadı. Acaba diyorum bu ormancı türküsünün bir hikayesi var mı ?
  5. Hacivat ve Karagözün hayat hikayeleri var mı?

Hacivat ve Karagözün hayat hikayeleri var mı?

O kadar gülüyoruz ediyoruz da hiç bilmiyoruz Karagözle Hacivat nasıl yaşamışlar?Hayatları nasıl geçmiş? Tek bikldiğimiz Haluk Bilginerle Beyazın oynadıkları film.O da doğru mu mizah mı tartışılır..

Sayfayı Paylaş