gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Bir insanı herhangi biri kırabilir,ama bir tek en çok sevdiği, acıtabilirmiş,

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

bir insanı herhangi biri kırabilir ama bir tek en çok sevdiği acıtabilirmiş çok acıttığında anladım insanı herhangi biri kırabilir ama tek en sevdiği acıtabilirmiş kırabilirama acıttığında anladım birtek
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını,kendimi bulduğumda anladım. Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış,
    Kendi yolumu çizdiğimde anladım...
    [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat, okuyarak,dinleyerek değil..
    Bildiklerini bana neden anlatmadığını, anladım..
    Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış,
    Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım..
    Acı doruğa ulaştığında gözyaşı gelmezmiş gözlerden,
    Neden hiç ağlamadığını anladım...
    [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ağlayanı güldürebilmek, ağlayanla ağlamaktan daha değerliymiş,
    Gözyaşımı kahkahaya çevirdiğinde anladım..
    Bir insanı herhangi biri kırabilir,ama bir tek en çok sevdiği, acıtabilirmiş,
    Çok acıttığında anladım...
    [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sana sevgim şımarık bir çocukmuş, her düştüğünde zırıl zırıl ağlayan,
    Büyüyüp bana sımsıkı sarıldığında anladım..
    Özür dilemek değil, ''affet beni'' diye haykırmak istemekmiş pişman olmak,
    [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gerçekten pişman olduğumda anladım...
    Ve gurur, kaybedenlerin, acizlerin maskesiymiş,
    Sevgi dolu yüreklerin gururu olmazmış,
    Yüreğimde sevgi bulduğumda anladım...
    [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ölürcesine isteyen,beklemez, sadece umut edermiş bir gün affedilmeyi,
    [/FONT][FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Beni af etmeni ölürcesine istediğimde anladım...
    Sevgi emekmiş,
    Emek ise vazgeçmeyecek kadar, ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş...
    [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]ANLADIM.!!![/FONT]
    (alıntı)

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    sevmediğimiz biri nasıl canımızı acıtabilirki

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Sana sevgim şımarık bir çocukmuş, her düştüğünde zırıl zırıl ağlayan,
    Büyüyüp bana sımsıkı sarıldığında anladım..
    Özür dilemek değil, ''affet beni'' diye haykırmak istemekmiş pişman olmak,
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gerçekten pişman olduğumda anladım...
    Ve gurur, kaybedenlerin, acizlerin maskesiymiş,
    Sevgi dolu yüreklerin gururu olmazmış,
    Yüreğimde sevgi bulduğumda anladım...
    [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ölürcesine isteyen,beklemez, sadece umut edermiş bir gün affedilmeyi,
    [/FONT][FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Beni af etmeni ölürcesine istediğimde anladım...
    Sevgi emekmiş,
    Emek ise vazgeçmeyecek kadar, ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş...
    [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]ANLADIM.!!![/FONT]

:18:

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoş olmuş çok beğendim emeğine sağlık ablam

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzel olmuş emeğine sağlık cnm

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ölürcesine isteyen,beklemez, sadece umut edermiş bir gün affedilmeyi,
    Beni af etmeni ölürcesine istediğimde anladım...

teşşekrler

Bir insanı herhangi biri kırabilir,ama bir tek en çok sevdiği, acıtabilirmiş, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herhangi biri..

Herhangi biri..

Ben herhangi biriyim. Herhangi bir zamanda, herhangi bir şehirde seni yazdım içime bir şair ustalığında. Sen herhangi birinin herhangi zamanda herhangi bir şehirde adına dizeler yazılan, uğruna can verilen bir türlü herhangi biri için herhangi biri olamayan sensin... Bu ıstırap dolu dünyaya gelirken, bizi bu topraklara bırakan otobüste, acaba neler diye geçirirken bir yandan da seyrediyorum...
  2. Tek bir kalp olalım sevdiğim

Tek bir kalp olalım sevdiğim

biraz büyüksün belki çocuk geliyorum sana içimde senin için atan kocaman bir kalp var oysa nasıl söylesem bilemiyorum galiba utanıyorum oysa haykırıyorum içimden SEVİYORUM SEVİYORUMMM.... bu öylesine büyük bir sevgi ki boyumu ve sınırlarını aşmış seninle büyüdüm aslında bak kocaman oldum artık haykırmanın vakti geldi sevgimi senden tek dileğim sevdiğim kalbimin kalbinle bütünleşip tek bir...
  3. çok kıskanç bir insanım

çok kıskanç bir insanım

Bazen eşimden nefret ediyorum.bazende onu çok seviyorum.ya böyle eski sevgililerini duydukça ondan uzaklaşıyorum.yanına bile yaklaşmak istemiyorum.eşim beni aldatacak bir insan değil.ama genede deli gibi cüzdanını,telefonunu hergün karıştıryorum.birşey bulamıyorum ama genede rahat edemiyorum.acaba eski sevgilisi arıyo mu diye.çünkü eşimle eskiden aynı yerde çalışıyorduk.arkadaştık ve o...
  4. insanı en çok sevdiği incitirmiş

insanı en çok sevdiği incitirmiş

insan en çok sevdiğini üzermiş Haddinden fazla belki, belki gerektiği kadar ama netice itibariyle verilen değerle alakalıdır söylenen sözler. Aynı gökyüzü altında yaşamak bile yeteri kadar heyecanlandırırken, tek kelime dahi yeter aynı gökyüzünü paylaşmanın sancıtan bir yara haline çevrilmesine. Gitmek çözüm olmaz, ne kadar kırgın olsanızda seviyosunuzdur hala ama kalmak, kalmakta her zamanki...
  5. Mehmet Ali Çok Ters Bir İnsandır...

Mehmet Ali Çok Ters Bir İnsandır...

"Mehmet Ali Çok Ters Bir İnsan" Irmak Atuk, 'Çarkıfelek' yarışmasında hosteslik yaptığı Mehmet Ali Erbil'i ilginç sözlerle anlattı. Türkiye'nin ünlü gelinlik markalarını bir araya getiren Beyaz Cadde adlı mağaza, önceki akşam Profilo Alişveriş Merkezi'nde yapılan defileyle açıldı. Defilede ünlü mankenlerden Şenay Akay, Ece Gürsel, Irmak Atuk, İpek Tanrıyar ve Didem Taslan yer...

Sayfayı Paylaş