gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bir kaç güzel söz

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

• Sevenler aldanır derlerdi;güler geçerdim bu sözlere.Delicesine güvenirdim sevdiğim kişiye;sonunda anladım işte bende.farkında olmadan kırıldı birkaç tel kalbimde!!
    • Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim.sonra aleve dokunduumda acıyı.sevmeyi öğrendim,sevilmeyi,sayende unutulmayı da öğrendim.herşeyi öğrendim de,unutmayı öğrenemedim...
    • İnsanlar bir kırmızı gül peşinden koşarlarken,ayakları altında ezilen papatyaları görmezler!!!
    • Gidenler yokluklarıyla değil;giderken söyledikleri sözlerler acı verirler...
    • Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.
    • O kadar öfke doluyum ki sana anlatamam.seni bin parçaya bölsemde hırsımı alamam.ya seveceksin,ya sevmeyeceksin.ama unutma asla seveni üzmeyeceksin...
    • Seni deliler gibi seviyorken,gururuna yenilip terkediyorsun beni.bende aşkıma yenilip unutacağım seni!!!
    • Can yakışı gülüşünü özleyen benim,her gece Allah'tan seni dileyen benim...
    • Rahatsız oluyorsan bakışlarımdan,kapatırım gözlerimi bir daha açmam.varlığımdan rahatsız oluyorsan,bir daha çıkmam karşına.eğer seni rahatsız eden sevgim ise,üzgünüm,buna engel olamam...
    • Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin.sen varya sen,özlenenlerin içinde en çok özlenensin haberin yok...
    • Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye,başını her yastığa koyduğunda beni görmeye,her kahkahalarında gözyaşı dökmeye,ben yaşadıkça sen ölmeye mahkumsun!!
    • Sence aşkın tarifi cafede çay içmekse,disko,bar,meyhanede kendinden geçmekse ertesi gün bir kız ile gezmekse ben vazgeçtüm bu işten bunun adı sevmekse...
    • Seni seviyorum dediğim zaman senden ayrılacaksam,hiç söylemeden,daima yanında olmayı tercih ederdim..
    • Seni sevmeden yaşadığım ilk gün dünyanın en mutlu insanı ben olacağım...
    • Bir insana gereğinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin ya kendini....
    • Bunca çilenin sonu değil mi bir avuç toprak ama ölmekten yana korkum yok,orkum unutulmak...
    • Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim.Gözlerinden doğup,yanaklarından süzülüp,dudaklarında ölmek için...
    • Birine seviginizin tümünü sunmak,asla sizi de aynı şekilde seveceğinin garantisi değildir...
    • Unutmak zor,anlatmak ise imkansız çünkü sen unutuldukça hatırlanan anlattıkça çoğalan sevdamsın...
    • Beni aradığın gün gözlerin yaşla dolsun.sensiz geçen günlerim bana haram olsun.birgün bana demiştin ya "seni seviyorum"bu söz yalansa sevgiye lanet olsun...
    • Serseri ağlarsa kimse susturamaz...Serseri severse kimse duduramaz...ve kimse senin gibi serseri olamaz...

bir kaç güzel söz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel ve anlamlı bir kaç söz!

güzel ve anlamlı bir kaç söz!

bebeklerle ilgili güzel sözler bebekle ilgili güzel sözler meleklerle meleklerle evlilikle anlamlı ¦ Anne ve babalarini olduklari gibi goren ve taniyan cocuklar, en iyi yetismis cocuklardir. Iki yuzluluk ana babalarinin gorevleri degildir. » BERNARD SHAW ¦ Stresli amanlarda, pek de inandirici olmayan aile goruntusu neredeyse bir anda silinir ve hepimizin gercek kisilikleri aciga cikar. »...
  2. bir kaç güzel mutfak tasarımı

bir kaç güzel mutfak tasarımı

mutfak tasarımları en güzel mutfak tasarımları dizayni dizaynı güzel
  3. Evliliğe dair bir kaç söz

Evliliğe dair bir kaç söz

evliliğe dair güzel sözler evliliğe dair sözler yazılar evlilige güzel anlamlı Evliliğe dair bir kaç söz... Needendir bilinmez hep biz bayanlara çatıyolar... Karınızı araklayan adama verebileceğiniz en büyük ceza, 'sende kalsın' demektir. Sacha Guitry Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler. Hemant joshi Her durumda...
  4. Mevlana'dan Bir Kaç Güzel Söz

Mevlana'dan Bir Kaç Güzel Söz

mevlana bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez anlamı ışık ışıktır görene ışıktan köre ne anlamı Mevlana'nın güzel sözleri aslında saymakla bitmez ama sizlerle onun çok sevdiğim bir kaç sözünü paylaşmak istedim... *Kanaatten hiç kimse ölmedi, hırsla da hiç kimse padişah olmadı. *Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur. *Bal yiyen, arısından gocunmaz. *Bir...
  5. Bir Kaç Güzel Söz

Bir Kaç Güzel Söz

güzel sözler

Sayfayı Paylaş