gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım? Siz bayanlara soruyorum acaba Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım? Bu konuda bana önerilerinizi fikirlerinizi daha doğrusu tüyolarınızı sunun lütfen hanımlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl bir kadınsınız?

Nasıl bir kadınsınız?

AK KADIN Evi siler süpürür durur. Camlar, kapılar, duvarlar pırıl pırıldır. Bal dök yala, ama işte o kadar. Başka bir şey arama... Kapıda "Kirli ayaklarınla girme. Daha yeni temizledim, sakın kirleteyim deme. Usandım şu evin kirinden pasından" diye bağırır. Kocası azıcık itiraz edecek olsa, "Başkaları gibi eve temizlikçi kadın almıyorum, gene de yaranamıyorum" diye...
  2. Bir kadın nasıl gider?

Bir kadın nasıl gider?

Bir Kadın Nasıl Gider? Bir kadın ne zaman gider? Hiç düşündünüz mü, bir kadının gidişi neden bir erkeğin gidişi kadar gürültülü olmaz? Kavgasız, sessiz ve anlamsızca gider kadın. Bir Kadın Nasıl Gider? İlişkide erkekler sıkıldıklarını belli ederler. Bu iş yürümeyecek düşüncesini, gözünüze sokarlar. Önce gereksiz kavgalar başlar. “Sen zaten hep böylesin” cümleleri yerleşir diyaloglara,...
  3. Nasıl bir kadın figürüsünüz....?

Nasıl bir kadın figürüsünüz....?

Şimdi sizler için bir test konusu açıyorum arkadaşlar testin sonucunda nasıl bir kadın olduğunuzu öğreneceksiniz:) Tesin sonucunda öğreneceğiniz bilgiler tamamen sizin vereceğiniz cevaplarla alakalı sonra kabul etmemezlik etmeyin emi:D 1) Soru :Eşinizin sizde en çok beğendiği yönünüz nedir? a. Canayakınlığınız b. Bilgi birikiminiz c. Cool ve kadınsı tavırlarınız 2) Soru :Eşiniz sizi...
  4. Bir Kadın Hoşlandığını Nasıl Belli Eder ?

Bir Kadın Hoşlandığını Nasıl Belli Eder ?

bir kadın hoşlandığını nasıl belli eder bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım Bir misafirimiz, biz bayanlara bir bayan hoşlandığını nasıl belli eder diye sormuş melekler. :) Sizlerden bu soruya yorumlarınızı bekliyoruz. Ancak bakın aşk doktoru lakaplı Mehmet Coşkundeniz bu soruyu nasıl cevaplamış... ''Bunu erkekler çok yanlış anlıyorlar . Kadının ( kızın ) birazcık yakınlık...
  5. onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

kaçamak bakışlar ,yakınlaşmalar,beni tanımaya çalışıyor,arada küsmeleri ve kaprisler de var,şuan uzaktayız bi mesaj falan atmıyor ondan uzakta olduğum için bana tavır yapıyor?ben se onun aklının bi başkasında olduğunu düşünüyorum.benden önce hoşlandığı ve ona sırt çeviren bi kız..

Sayfayı Paylaş