gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bir Kördüğüm SensizLiğim ve Ölümsüz Sevgim..

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Kelimeler kalemin ucunda bir kördüğüm sanki.Çözebilsem o düğümü neler yazacak kalemimNeler yazdıracak yüreğim kimbilir ! Ama ben yine beceriksizliğimin son demindeyim.Ellerim titriyor ! Düğümü çözmeye çalışırken dizlerimin üzerine yığılıyor biçâre bedenim.Yüreğim'e sıkışan kelimelerin verdiği ağırlığı taşıyamıyor kalemim. [​IMG] Anla Sevgilim !

Anlakianlat kelimelere mısralarımdaki virgüllerin noktalarıma yaptığı eziyetleri.Kelimelerinvirgüllerin ve ayrılıkların yaptıkları ; a$k'a sevda'ya can çekiştirmek sadece sevgili. Söyle canını yakmasınlar bu sevdanın ! Canım'ı yakıpta acıtmasınlar sen'le dolup taşan yaralı yüreğim'i..Sızlatmasınlar yer yön bilmez zalim kurşunlarla içimi.

Yada söyleme Sus !

Dilinin ucunda ez bütün kelimeleri.Çıkamasınlar o iki dudağının arasından.Bir kez de onların yansın canı ! Sen uzat hadi bana ellerini.Tut kaldır yere yığılan biçâre bedenimi.Kaldırda tek tek çözelim kalemin ucunda düğümlenen zalim kelimeleri.Uçurumdan aşağı atıp sonsuzluğa kavuşturalım 'ayrılığa merhaba' dedirten sözcükleri.Alfabeden çıkaralım bizi ayırmayı düşünen kelimelerin sessizsinsi harflerini.

Ya da kelimelerlesözcüklerle ve harflerle uğraşmayıp
    'Ayrılığı' çıkaralım biz iki kişilik dünyamızdan !

Ve kapatalım kapıları giremesin dünyamızayakamasın canımızı ve ayıramasın sımsıkı birbirine bağlı avuçlarımızı.Gerekirse kapalı kapılar ardından sevelim birbirimizi.Karanlıkta değsin tenlerimiz birbirine.Geceleri Nefesim'e Nefes olsun Nefes'in.Çünkü geceleri sızlıyor yüreğim ! Çünkü geceleri paramparça oluyor hislerim..

Çünkü sevgilim
    En çok geceleri acımasızlaşıyor beni bıcak sırtına yatıran
    Ya da sırtımdan bıcaklayan 'sensizliğim'..

Rüyalarımın mavisindeykenmavisi sen'ken..Karanlığı fırsat bilip karabasanlar çöküyor uykularıma.Yani demem o kiben en çok geceleri korkuyorum sevgili !

Yatağıma serpiştirilmiş iğneler kanatıyor bir zamanlar senin sımsıkı sarıp sarmaladığın bedenimi.Geceleri mısralarla kardeşkelimelerle özdeş olan benanlatamıyorumyazamıyorum şimdilerde biz'i.. Çözemiyorum mürekkebi bile kurutan kalemin ucundaki o zalim düğümleri !

Hangi mısrada atıldı bu düğüm sevgili ?
    Hangi mısrada bu kadar acımasızlaştı kelimelerin içi ?

Bu kadar severken birbirimizibu kadar bağlıyken birbirimize nedendir kelimelerin bizimle uğraşması ? Nedendir kalemin bir türlü bizi yazamaması ?

Düşünüyorum
    Düşünüyorum da..
    Anladım sanırım sonunda !
    Sen dinle yalnızca..

Bizim sevgimiz kalemle kağıda yazılacak kadar küçük ve basit değildi ki ! Bizim sevdamızı anlatabilecek kelimelerin harfleri yoktu çünkü alfabede sevgili.Hadi kaldır kalemikağıdı ve yapıştır dudaklarını ! Ez bütün kelimeleri.Koy hadi elini kalbinin üzerine ve bırak baksın gözlerin gözlerime.. Ve Hisset beni sende !

Çünkü ancak o zaman anlayabilirsin
    Bu Yüreğin Seni Ne kadar Çok Sevdiğini..

Bir Kördüğüm SensizLiğim ve Ölümsüz Sevgim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölümsüz Sevginin Kanıtı Bulundu..

Ölümsüz Sevginin Kanıtı Bulundu..

sevgimi nasıl kanıtlarım ölümsüz 8 Şubat, 2007 Bu kalıntılar tarihe ölümsüz kucaklaşma olarak geçti Bu kalıntıların tarihte bir ilk olduğunu belirtiyor ; Ölümsüz sevginin kanıtı, İtalya'da bir arkeoloji kazısı sırasında bulundu. Yaklaşık 6 bin yıl önce yaşadığı tahmin edilen bir çiftin, sarılmış halde bulunan kalıntıları, arkeologları şaşırttı. İtalya'nın kuzeyinde bir kazı...
  2. Mor Ve Ötesi - Kördüğüm

Mor Ve Ötesi - Kördüğüm

kim biLir neLer oLdu yer yarıLdı herkes haLa kibar parLak kutuLarda toy mühendisLer bozuk ve sahte hep havadisLer bu mudur bana reva gördüğün kimseLer biLmez bu bir kördüğüm ne iLk ne de son beraber bekLedik yaptığımızdan ne kadar emindik durdum durdum kendime güzeL bir ağ ördüm kimse biLmez kimse biLmez bu bir kördüğüm Zaman yok mekan yok Hiçbirşey yok Yaralı bir melek var eriyor......
  3. Seni ölümsüz bir aşkla seviyorum

Seni ölümsüz bir aşkla seviyorum

Şimdi nerelerdesin? Bu sefer yazdıklarımın, yüreğimin acısının adresi yok! Satırları yazmakta bile zorlanıyorum. Sen gideli kelime haznem daraldı. Tek başıma kaldım buralarda... Ansızın dalıyorum, sürekli yollara bakıyorum ve işin acı tarafı gelmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Ah Sevgili! Çok hayallerimiz vardı. Hayata dair, aşka dair, ikimizin kaybettiklerine dair. Yazık! Hayallerimiz...
  4. Bir hayata birde sensizliğe

Bir hayata birde sensizliğe

Duygulandım ben bugün hep böyleeee :uhu::uhu::uhu: Uyumuştum düşlerim düştüğü vakit... Bir yıldızın siluetinde gördüm Ay üşüyordu dün gece... Süreyya semada sefillere oynuyordu Fosforlu gecenin ışığı sönmüş Çobanyıldızı beşinci parçasını arıyordu Sersefil çaresiz... Ki gördüm zaten Ay üşüyordu dün gece Titreyerek gecelere... Anlayamadım gecede ki berduşluğu Sarhoş olan bendim oysa...

Sayfayı Paylaş