gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bir kurşuna değmez bedenin

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

alıntıdır

Bir kurşuna değmez bedenin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oruç Bedeni bir ibadettir.

Oruç Bedeni bir ibadettir.

İslâm’ın beş ana temelinden birisi de Ramazan-ı Şerif ayında oruç tutmaktır. Oruç da namaz gibi bedeni bir ibadettir. Medine-i Münevverede Hicret’in ikinci yılı Şaban ayının sonunda farz kılınmıştır. Hz. Peygamber (S.A.V.) Efendimiz, Hicretin onbirinci yılı Rebiulevvel ayında vefat ettiğinden dokuz Ramazan orucu tutabilmiştir. Bunlardan beşi: Yirmi-dokuz gün, dördü de: Otuz gün idi. Orucun...
  2. Kurşun

Kurşun

: Kurşun Tüfek kurşunu görmek yerine ulaşan söze, elçiye yahut gıybata, Birinin kendine kurşun atması, o kimseden bir söz getirilmesine, birine kursun atmak, o kimseye adam göndermeye, Kurşunun dosdoğru gitmemesi, gönderilen kişinin yerine varamaamsına, Attığı kuurşunun durmaksızın sürekli gittiğini görmek dünya durdukça devam edecek ad ve şöhrete; Külçe halindeki kurşun mala, kurşun eritmek...
  3. Yalın - Değmez

Yalın - Değmez

Söz aşka gelmişken iki yabancıyız hala Duygular uçuşurken gizleniyoruz yanında Ayrılalım unutalım Hep üzüldük biraz durulalım Genceceik kalbimiz yıllandı sonunda Değmez değmez zorlamaya Değmez değmez dayanmaya Değmez değmez ağlamaya Değmez değmez gözyaşına değmez Yazık değil mi eridik tükendik Kandırdık kendimizi aylarca
  4. sana değmez

sana değmez

Benden sana dert olmaz bunu bil Nasıl güllerin pembe dilleri varsa Senin gülden bedenin var bunu bil Boş yere etme şikayet tutar ahım Bir kere insan yerine koy aşkımı Sevdim anlatamadım Sana değmez.. Bu sitemler sana değmez Beni aldattın bunu bile bile kahrettin Sana kızmıyorum Sana son sözüm... UNUT GİTSİN...
  5. değmezmiş ona

değmezmiş ona

değmezmiş ona artık anladım çokk yazıkk...nerden başlıycamm bilemiyorumm içim okadar dolu ki :18: ama herşeyin yalan olduğunu anlamak boş yere emek verip kendinden vazgeçmek ve sonunda kaybetmek hatta pişman olmak :18: çoğumuz hep aynı şeyleri yaşıyoruz...neden sebep aramıyorum çünkü ben seçtim.onu sevmekle hata yaptım hatamı kabul ediyorum sadece geçen 3 yılıma ve kaybettiklerime yanıyorum...

Sayfayı Paylaş