gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Tahir Türkoğlu'ndan Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman Şarkı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bir Şarkısın Sen Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman 14 Temmuz Bir Şarkısın Sen Tahir Türkoğlu Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman Şarkı Sözü

Sevgili melekler, Bir Şarkısın Sen yarışma programı güzel oyuncu ve sunucu Pınar Altupğ sunumuyla devam ediyor. Bu yazımızda Bir Şarkısın Sen Tahir Türkoğlu Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman Şarkı Sözü sizlerle paylaşıyoruz.. :)

Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman

Kirpiğin kaşına değdiği zaman
    Bekleme sevdiğim vur beni beni
    Sevdanın şafağı söktüğü zaman
    Diyardan diyara sal beni beni

Saçların rüzgarı tel tel biçende
    Dudağın dilinden şerbet içende
    Gönlünde duygular ateş saçanda
    Alevden gömleğe sar beni beni

Hasreti bırakıp özlem getiren
    Güllerin yerine diken bitiren
    Gönlümde yarayı açan o tren
    Ötünce hatırla yar beni beni

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Tahir Türkoğlu'ndan Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman Şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Soner Kimdir ?

Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Soner Kimdir ?

Bir Şarkısın Sen Soner Kimdir kısaca Bir Şarkısın Sen Soner kaç yaşında Sevgili melekler, Bir Şarkısın Sen programı ilk bölümüyle yine çok ilgi çekti ve ses getirdi. Birbirinden güzel sesli miniklerin yarıştığı Bir Şarkısın Sen Soner Kimdir kısaca sizlerle paylaşacağız :) Soner, Bir Şarkısın Sen yarışmasının 2012 sezonunda bulunan yarışmacılardan biri. Soner 15 yaşında....
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Mukaddes Bahçeci Kimdir ?

Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Mukaddes Bahçeci Kimdir ?

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Kimdir Kısaca Bir Şarkısın Sen Mukaddes kaç yaşında Sevgili melekler, geçen seszonda hayli ilgi gören ve ekranlara tekrar merhaba diyen Bir Şarkısın Sen yarışmasında ki yarışimacılardan Ceren Şahiner 'i daha önce sizlere tanıtmıştık. Şimdi de Bir Şarkısın Sen Mukaddes Kimdir Kısaca anlatmaya çalışacağız.. :) Bir Şarkısın Sen programının küçük yıldızlarından biri...
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü ile karşınızdayız :) Değmeyin feryadıma, Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse Ben vazgeçtim Beni sevmeyin Garipliğim kader değil...
  4. Bir Şarkısın Sen yarışmasından Mukaddes Bahçeci'nin Fotoğrafları

Bir Şarkısın Sen yarışmasından Mukaddes Bahçeci'nin Fotoğrafları

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Resimleri Mukaddes Bahçeci Resimleri Sevgili melekleri, yaz sezonunun gelmesiyle birlikte ekranlara merhaba diyen Bir Şarkısın Sen programı ilgiyle izleniyor. Bu sezonun yarışmacılarından Mukaddes Bahçeci hakkında sizlere bilgiler vermiştik daha önce. Bu konumuzda ise Mukaddes Bahçeci resimleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.. :)
  5. Bir Şarkısın Sen Tahir Türkoğlu Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman Şarkısı sözleri

Bir Şarkısın Sen Tahir Türkoğlu Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman Şarkısı sözleri

Dün akşam ki Bir Şarkısın Sen programında Tahir Türkoğlu Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman Şarkısı sözlerini bilen varsa bana acil tarafından yazsın ya:S

Sayfayı Paylaş