gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen yarışmasında Yusuf Köse Antebin Kalesine Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yusuf Köse 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse Antebin Kalesine şarkı sözü

Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse Antebin Kalesine şarkı sözü ile karşınızdayız :)

antebin kalesine astilar fermanimi
    aman aman aman aman aman astilar fermanimi
    urfa mardin neylesin kestiler fermanimi
    aman aman aman aman aman kestiler fermanimi

seven ölür yar için can verir canan icin
    seni sevdigim için le kestiler fermanimi

başim gitse boynumdan vazgeçmem bu sevdadan
    aman aman aman aman aman vazgeçmem bu sevdadan
    iki koldan bir yandan le kestiler yollarimi
    aman aman aman aman aman kestiler yollarimi

seven ölür yar icin can verir canan için
    seni sevdiğim icin kestiler yollarimi
    seni sevdigim icin le kestiler fermanimi

Bir Şarkısın Sen yarışmasında Yusuf Köse Antebin Kalesine Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse Antebin Kalesine Şarkısı 30 Haziran  sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse Antebin Kalesine Şarkısı 30 Haziran sözleri

Merhaba arkadaşlaR sizden dün ki yarışmada söylenen yani 30 haziran Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse Antebin Kalesine Şarkısının sözlerini biliyorsanız yazmanızı rica ediyorum.
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Berna'nın Söylediği Kahverengi Gözlerin Şarkı Sözü

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Berna'nın Söylediği Kahverengi Gözlerin Şarkı Sözü

Bir Şarkısın Sen Berna'nın 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkı sözü Az önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen yarışmacılarından Ali Taşçı'nın seslendirdiği Annem şarksının sözlerinin ardından şimdi de Bir Şarkısın Sen Berna'nın 30 Haziranda söylediği şarkı Kahverengi Gözlerin sözleri ile karşınızdayız melekler :) Bir Şarkısın Sen'in bu akşamki...
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mehmet Daş'ın Seslendirdiği Bebeğim Şarkı Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mehmet Daş'ın Seslendirdiği Bebeğim Şarkı Sözleri

Mehmet Daş 30 Haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim şarkı sözü Sevgili melekler, bir misafirimizin sorusu üzerine paylaştığımız Bir şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli şarkı sözü ardından bu konumuzda da Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim şarkı sözü ile karşınızdayız :) Seni ben çok sevdim delicesine Seni ben çok sevdim ölürcesine Seni ben çok...
  4. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Seray Vural'ın Seslendirdiği Beggin Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Seray Vural'ın Seslendirdiği Beggin Şarkısının Sözleri

Seray Vural 30 haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Hey Onbeşli şarkısının sözleri konusunun ardından şimdi de Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin şarkı sözü ile karşınızdayız :) Oooooh Put your loving hand out, baby I'm beggin Beggin, beggin you Put your loving hand...
  5. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü ile karşınızdayız :) Değmeyin feryadıma, Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse Ben vazgeçtim Beni sevmeyin Garipliğim kader değil...

Sayfayı Paylaş