gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bir Üyeyle Yaşadığınız Komık Anı

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bir üyeyle yaşadığınız komık bır anı,konusma vs. yazarsanız bizde okuyup gulerız

Bir Üyeyle Yaşadığınız Komık Anı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üstteki üyeye O Bir................

üstteki üyeye O Bir................

Evet melekler üstteki üyeye o bir .............. diye sesleniyoruz(obir galatasaraylı o bir dahi gibi):)hadi bakalım iyi eğlenceler
  2. An an yaşadığım zamanımsın [mükemmel]

An an yaşadığım zamanımsın [mükemmel]

elimsin; ekmeği tuttuğum secdeye vardığım Allah'a açtığım elimsin Sen benim tutan elimsin! Sen benim her şeyimsin... Gözümsün; hakkı, hakikati aşkı, güneşi Zeytini ve Balığı gördüğüm gözümsün Sen benim gören gözümsün! Gözümsün... Işıl ışıl parlayan Bir noktaya dalan Gülen, ağlayan gözümsün Sen benim iki gözümsün! Sen benim her şeyimsin... Ayağımsın; Tüm yükümü taşıyan...
  3. Dertli bir üyenin günlüğü

Dertli bir üyenin günlüğü

Dertli bir üyenin günlüğü Ben bu forumun eskisiyim. Aynı zamanda kederlisiyim. Mesajlarım çok amma, Görünmüyorsa neyleyim! Yeniler hep ilgi çeker, Adminde bize fırça çeker. Mesaj yazarım her bir yere, Basarlar teşekkürü başka yere. Vefadan yana derdim çok, Anlayana sitem yok. Üye notu düşerim herkese, Dönüpte yazılmaz bir notta bize. Online gözüksemde hep pc de, Hiç arkadaşım yok sitede. Tek...
  4. yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var:

yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var:

Yaşadıklarımdan ögrendiğim bir şey var: Yaşadın mı, yoğunluğuna yaşayacaksın bir şeyi Sevgilin bitkin kalmalı öpülmekten Sen bitkin düşmelisin koklamaktan bir çiçeği İnsan saatlerce bakabilir gökyüzüne Denize saatlerce bakabilir, bir kuşa, bir çocuğa Yaşamak yeryüzünde, onunla karışmaktır Kopmaz kökler salmaktır oraya Kucakladın mı sımsıkı kucaklayacaksın arkadaşını Kavgaya tüm kaslarınla,...

Sayfayı Paylaş