gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Yanlış Görünce Ne yapılır ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Bir Yanlış Görünce Ne yapılır ?

2. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    nasıl bir yanlış gördüğüne bağlı, bu yanlışın sonucunda birilerine ne kadar zarar verdiğine bağlı...

Bir Yanlış Görünce Ne yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer Epilasyonda Fiyatlandırma Neye Göre Yapılır?

Lazer Epilasyonda Fiyatlandırma Neye Göre Yapılır?

LAZER EPİLASYONDA FİYATLANDIRMA NEYE GÖRE YAPILIR? Piyasada farklı özelliklere sahip eski yeni 100'e yakın epilasyon cihazı bulunuyor buna bağlı olarak epilasyon hizmeti çok geniş bir fiyat yelpazesinde sunuluyor. Lazer epilasyonda fiyatı belirleyen en önemli olarak sıralayabileceğimiz 4 unsur vardır. 1. Cihazın teknik özellikleri, 2. Etkinliği, 3. Seans sayısının azlığı, 4. Her cilt...
  2. Evlilikte neleri yanlış yapıyoruz ???

Evlilikte neleri yanlış yapıyoruz ???

Evlilikte yapılan iletişim hataları, eşlerin birbirlerinin olumsuz yönlerine odaklanmaları ve olumlu yönlerini görememeleri nedeniyle yıkıcı olabiliyor. Uzmanlar, eşler arasındaki en çok yapılan iletişim hatalarını düzeltmeye ve iletişimi zenginleştirmeye yönelik şu tavsiyelerde bulunuyor: • "Sen beni incitmekten zevk alıyorsun" yerine "Senden bunları duymak beni çok...
  3. Ne gördünüz? (bir bakın bakalım)

Ne gördünüz? (bir bakın bakalım)

Güzel bir akşam üzeri gün batımı yaklaşmış, Tatlı bir meltem esiyor, Bahçeden hoş çiçek kokuları etrafa yayılıyor, çevrede çıt çıkmıyor, sanki sadece ben varım Uzaktan, ağları atmaya giden takaların sesi geliyor oturduğum koltuktan kalktım, ve ………………. Ne gördünüz????? :):):) Sevgilimi gördüm bana doğru geliyor ve tebessüm ediyor.:) Peki sizler ne gördünüz melişlerim?:tik:
  4. olimpiyatlar neden dört yılda bir yapılır

olimpiyatlar neden dört yılda bir yapılır

olimpiyatlar neden dört yılda bir yapılır arkadaşalr bilen var mı aranızda merak ettimde.

Sayfayı Paylaş