gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

birbirinden şık abajurlar

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

kızlarrr ben çook seviyorum abajurları ilerde mutlaka evimin her köşesinde olucaklar sizinle de paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz :mery:

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG] GÜZEL MİŞLER

3. beyazlale

beyazlale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]hepsi çok güzell ama bu biraz daha farklı geldi bana ellerine sağlık canım:)

birbirinden şık abajurlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şık abajurlar

Çok şık abajurlar

şık abajurlar en şık abajurlar abajur abajur modelleri şik Loj ışık seven yada evindeki dekora önem veren bayanlar için şık zarif abajur modelleri umarım beğenirsiniz:)...
  2. Eviniz İçin Şık Abajurlar

Eviniz İçin Şık Abajurlar

şık abajurlar Meleklerim eviniz için şık ve ışıl ışıl abajurlar.. Seçin beğenin alın :D :D Çiçeği andıran iki tane abajur var. Ben en çok onları beğendim. :)
  3. Abajur Seçimi ve Şık Abajur Modelleri 2012

Abajur Seçimi ve Şık Abajur Modelleri 2012

abajur seçimi abajur modelleri 2012 Ev dekorasyonunda aydınlatma materyalleri büyük önem taşır melekler :) Bu materyallerin hem yeterli aydınlatmayı sağlaması hem de bulunduğu ortamın dekorasyonuna uyum sağlaması gerekir. Elbette ki bir salon aydınlatması ile yatak odası aydınlatması bir olmaz. Bu yazımızda abajur modelleri 2012 örneklerinden bazılarını sizlerle paylaşırken, abajur seçimi...
  4. Çok şık bir abajur

Çok şık bir abajur

Abajur modelleri Modern abajurlar Aydınlatma modeli için abajur aryorsanız bu şık ve modern abajur modelini beğenebilirsiniz meleklerim. Abajurları salonda ya da yatak odasında komidin üstünde kullanabilmeniz mümkün. Hem işlevsel hem de şık bir görünüm oluşturacaktır.
  5. En şık abajur modelleri

En şık abajur modelleri

2015 abajur modelleri,en güzel abajurlar,en şık abajurlar,dekorasyonda abajur,en romantik abajurlar,en renkli abajurlar,modern abajur modelleri Dekorasyonda aydınlatma en önemli konulardan birisidir. Evinizin aydınlatmasında mümkün olduğunca doğal ışıktan faydalanmak en doğrusudur. Işıklandırmaya gelince abajurlar vazgeçilmezlerin başında geliyor. Abajurlar sadece bir ışıklandırma aracı...

Sayfayı Paylaş