gebe
  1. gülcan1

gülcan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bişe öğrenmem LAzım yardım edin....

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında gülcan1 tarafından paylaşıldı.

adet olsamda hamile olabilirmiyim ben subatın25 inde adet oldum ama bu ay olmadım adet sancısı gibi sancım var ama biraz daha hafif ve değişik bazen kalkarken kasığıma sancı girio ama cok acıtmıo midem bulanmuyo yardımcı olurmusunz şimdiden teşşekkrler

2. gülcan1

gülcan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya lütfen birisi bana bilgi versin cok karmaşığım midem bulanır gibi oluyo belim ağrıo ama hafif adetim cok daha sancılı gerdi nolur cvp yazın

3. gülcan1

gülcan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yeni üye oldum kendimi yalnız hissediyorum ltfen biri mesaj yazsın

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Burda biz sadece yorum yaparız belirtiler hakkında ama en kesin sonuç gebelik testidir zaten birkaç gün geçmiş durumda görünüyor belirtiler evet gebelik belirtileri olsada bazen psikolojik ruhsal yapınıza göre gecikmelerde yaşanabilir eğer gebelik testinde bir sonuç görünmez ve hala regl olmamış iseniz az daha bekleyip kan tahlili yaptırmanızı öneririm çünkü kesin sonuç kan tahlilinde çıkıyor=)

5. gülcan1

gülcan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok teşekkür ederim dün test aldım olmadı bozuk cıktı.böyle arada bir sol kasığımda ağrı oluo basım ağrıo ama midem cok fazla bulanmıyo.bi yerden oturur halde durup kalkearken kasığıma bişe batıo.adet sancısı gibi deil ağrım kendimi yorgun hissediyorum evet dediğinz gibi psikolojik olabilr ya.. cok tessekkr ederim tekrar

6. gülcan1

gülcan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya hala bişe yazan yokkk cok karısığımmm..

7. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım eger esınle cınsel bırlesım anında hamıle kalabılecegın bısı olmumıkı yanı sunu solıyım eger spermler vajenden ıcerı gırdılerse hamılesınız kesınlıkle....eger emın degılsenız eczaneden aldgnız bır testı uygulayın ıyı sonuc ıcın sabah ılk ıdrarınızla deneyın testı yanı bısı yemeden ıcmeden dırek uygulayın.genelde herkez ya yanlıs olabılır desede bugune kadar yanlıs oldugunu hc duymadm ben ....en azından bu meaknızı bastırır ve gereklı onmlemlerınızı alabılırsınız....yalnız aykkalırınızı usttuysenız bel soguklugu cekıyo olabılırsınız sistis ile birlikte testı uygulayın eger hala kafanzda srn kaklıyorsa bır jınekologa gdblrsnz.

8. gülcan1

gülcan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkür ederim yarın alcam test zaten bugn heryer kapalıydı.evet tam emin deilim oyüzden bu kadar stres oldumyada psikolojik bişe

9. gülcan1

gülcan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa niee kimse bişe yazmıoooo cok üzülüyorumm:shootout:

10. bloodsucker countess

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uzulcek bısı yk suan sıtemzde onlıne uyeler olmadgı ıcın cvp yazamıyorlardr bende yenıyım hemen hemen benıde cok ıyı karsıladılar ..ck samımı ınsnlar hepsi grenler emn olkı senı aydınlatcaktır...bu arda partnerıne sorarsan daha ıı olur yanı ...boyle endıselenmenı gerektrcek bısı oldumu dıye sana tavsıyem su 5 gun daha bekle olmazsa kesın bır doktora gıt tatlm

11. dae

dae Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım neden uzuluyosunkı
    hamıle olabılırsınde olmayabılırsınde
    ancak kesın sonucu kan tahlılıyle ogrenebılırsın..
    umarım gonlunden gecen olur

12. sonsuz_askim

sonsuz_askim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirm 11 martta adet gördüm ve adetim 4 gün sürdü bi 5 gün sonra lekelenme oldu bi kaç damla , adetimde öncede adetim biter bitmezde şüpheli ilişkim oldu. sabahları çok az miktarda bulantım oluyo ve alt karın bölgemde agrı oluyo ve şişlik var, ayaklarım ve ellerim çok üşüyo 2 çorap patik ve terlikle dolanıyorum evde :) ve adettn 3 gün sonra dan beri bi halsizlik başladı hep uyuyasım geliyo sabahları çok zor kalkıyorum burnum da kaşıntı var acaba hamile olabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirm lütfen...

13. bloodsucker countess

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnm bısı solemek ımaknsız ama bence idrar yollarını üşütmenden kaynaklanıyo olabılır ve adetın sonlarına dogru bir ilişki yaşamıssın adet genelde 3 gunde bitmiş gibi gorunsede bır hafta lekelenme devam eder..sen btti sanıp ılışki yasmıssın snra dgal olarak yıkanmıs olabılırsın tabıkı herkezın aynımıdır ben bılmeme ama benım ılk gunundede olsam banyo yaptgım an adetım kesılır karın agrısı sıslık cekerım snra ...zten hamıle olsanda testlerde cıkmaz bıraz daha bekle bırdahakı adet ayına kadar adet donemınden 1 hafta falan gecerse test yap sabah ac karnına ilk idrarınla dha etkılı oluyo sonuc sana ınandrıcı gelmesse ertesı gun bırdaha test al ve dene .. fıkrımce bukadar :D

14. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

canım bence test yap.adet günün geciktiyse kesinlikle çıkıyor.ben hamile oldugumu eczaneden aldıgım 3 milyonluk bi testle ögrenmiştim..şuanda 8 hafta 5 günlük hamileyim mide bulantısı bende hala yok herkezde gebelik farklı oluyor...inş hamilesindir canım.

15. sabahları balgam çıkarıyorum midem de bulantı uar ama kusma yok belim çok ağrıyor çok uyuyorum ve yorgun hissediyorum kendimi başım ağrıyor sürekli acaba hamile miyim.

bişe öğrenmem LAzım yardım edin.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarım koyu sarı turuncu gibi kapatmam lazım yardım edin lütfen...

saçlarım koyu sarı turuncu gibi kapatmam lazım yardım edin lütfen...

saçlarım turuncu oldu koyu sarı saçım turuncu oldu sarı saç rengi koleston manyetik kahve arkadaslar benim saçlarım siyahtı bende 2 yıl aradan sonra geçtiğimiz pazartesi açtım saçlarımı evde ama sonuç koyu sarı turuncu gibi bişi oldu.. bense bakır istiyordum ama simdi vazgeçtim ve koyu kahve mi yoksa loreal casting serisinden bitter çikolataya mı boyasam..işin kötü yanı casting serisi çabuk...
  2. Öğrenmem lazım lütfen yardım ...

Öğrenmem lazım lütfen yardım ...

düz dar etek kalıbı nasıl çıkarılır düz dar etek kalıbı nasıl çıkarılır Benim derdim çoğunuzdan farklı aşk,evlilik,arkadaşlık değil sadece eğitim.. bilirsiniz moda tasarımda etek kalıbı çıkarılır.etek çeşitlerine göre.Ve ben derslere yeni başladığım için derste hocaya konsantre olamadığım için kalıp çıkarmadan hiçbirşey anlamadım... şimdilik a4 kağıdına çizim yapıyoruz ama büyük...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. kimyasal ve fiziksel değişime örnek lazım yardım edin

kimyasal ve fiziksel değişime örnek lazım yardım edin

Acilen kimyasal değişime ve fiziksel dğeişime örnel bulmam lazım, sizlerden bilen çıkar mutlaka, ne olur yardım edin :S
  5. acil kilo almam lazım ne olur yardım edin :(

acil kilo almam lazım ne olur yardım edin :(

Herkes fazla kilolarından dertlidir ama bende tam tersi çok zayıfım aşırı :( Psikolojim altüst.Ne yesem işe yaramıyor.Lütfen tecrübeli olanlar, ben nasıl beslenmeliyim, neler yemeliyimki kilo alayım :(

Sayfayı Paylaş