gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

şimdi gelelim benim hamişlik belirtilerime:):)

Konu, 'Gebelik' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

Canlarımmmmmmmmmm meleklerimmm valla iiiki varsınız iii ki.Anam siz de olmasaydınz,melekler mekanı da olmasaydı ben kiminle paylaşırdım o güzel ilk anları?Bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz bebişim de bende,böle güzel bi forum hazırladğınız için.Burda herşey çooooooook güzel buraya girdiğimde anne aday adayıydım,şimdi anne adayı oldum elhamdülillah.İlk melekler mekanını haber oldu bebişimn olduğundan,ilk burayla paylaştım ve kimse yalnz bırakmadı beni binlerce kez TEŞEKKÜR EDİYORUZ...Dilerim MEVLAM'DAN ben bugn nasıl mutlu olduysam,melek isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu.Tez zamanda hayırlı bi şekilde meleklerinize kavuşun inşallah ohhhhh hamiş hamiş dua ediyorum RABBİMMMM kabul etsin..Söz vermiştim hamş olduğumu öğrenirsem belirtilerimi yazıcam diye...Şimdiiii 1.Kasık ağrıları,sol kasıkta batma 2 gün falan oldu bütün gün hissettim.Kask ağrılarım sanki adet olucam da sökmüyo gibi idi bazen şiddetli bazen tatlı tatlı.
    2.Akıntım süt gibi ama koyu kıvamlı geliyodu hiç görmemiştim böle bi akıntı
    3.İdrarımın rengi acaip koyuydu sanki boyanmş gibi hani:)Bu yaşadıklarım ovulasyondan sonra bu arada.
    4.Adetimden 8,9 gün önce falan acaip bi bel ağırısı çektim,aynı zamnda karın ağrım ve belimden bacağıma vuran bi ağrı vardı.Ama öle böle değildi o 3 ağrı.Delirtti beni.Hep diyodum RABBİM eğer bana bi melek nasip ettiysen ben razıyım bu ağrılara diye..Şimdi de RABBİM,bebeğime bişe olmasın ben bu ağrıları çekerim diyorum:):)
    5.Yine ovulasyndan sonra acaip sıkıntı basıyodu,eşim üşürken ben yanıyodum sıcaklıyodum sürekli.Özellikle geceleri afakanlar basıyodu kombiyi düşürebildiğim kadr düşüryodum.
    6.Yorgunluk hissi vardı özellikle şu bi kaç gnde sürekli uykum geliyodu evi toplayamıyodum bile.Akşam 10 da yatıp snra sabah 10 gibi kalktğım halde bide gündüzleri uyuyorum hala öleyim:D:D
    7.Çok enteresandır ki sürekli rüyamda birileri bana hamilesin diyolardı,ve oğlun olucak diyolardı 2,3 güne bir gördüm.En son çok afedersinz burnumdan sümk aktğını gördüm tabiri evlat yazıyodu:):)soldan akıyodu ve kız manasına geliyomuş:D:Danam bnm ikiz kardeşim var acep bende mi ikiz dnyaya getircem diye kendimi alamıyorum bazen:D:D
    8.Göğüslerimde öle acaipp bi belirginlik yaşamadım azıcık şiştiler
    9.Unutmadan,sürekli idrara çıkıyodum acaip derecede.5 vakit namaz öncesinde gidiyorum,bide aralarda düşünn artıkın:)
    10.Karnımn alt tarafı şişmişti küçük şirin bi şişlik vardı.Son günlerde özellikle akşamları 4 aylık karnı gibiydi eşim dalga geçiyodu:)
    11.Son zamanlarda sabah kalktğımda aç karnına karnıma bastırdğımda ağrı hissediyodum,bastırıyodum ağrı oluyodu.Offf yaa ben geçen hafta falan bi temzlik yaptım RABBİM korudu valla.İçi dolu kova kaldrdm salak gibi:(:(sonra halı yıkama makinesi falan kaldrdm ama hamd olsun demek korumuş MEVLAM bebğimi.Ama onları kaldırdktan snra çok cnm yandı.Daha öncede temzlik yapardım,ağır kaldırırdım ama bu kadar karnm,belim ağrımazdı..Bilsem kaldırırmydm ya bebeme bişe olsaydı??

Canlarım meleklerimmm benm belirtiler bu kadar,aklıma gelirse yazarım.Bi de şey derler hamişl olduğunda göğsünde kabarcıklar oluşur diye tamamen yanlş bi gözlem.Bnm gçen ay da vardı şimdi de.Aklıma gelirse yazarım yine.Rabbim size de nasip etsin umarım faydalı olmşumdur..Dualarım sizinle,siz de bize dua edin emi bebişimn teyzoşlarııııı:):) Tekrar tekrar ALLAH hepinizden razı olsunnn.Ne muradınız varsa versin.Bu arada sancılarım var adet sancısı gibi normal mi bilmiyorum.SEN BEBEĞİMİ KORU RABBİM!!

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
    baby26, asiye sarı, tusemmm ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  2. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    ay alemsin vallahi.bukadar şeyi aklında nasıl tuttun merak ediyorum.heralde bu anı okadar cok bekliyodunki volkan gibi patlayı verdn.rabbim hayırlısyla kucagına almayı nasip etsn.aramızda 4 hafta falan var heralde benimki şuan 7haftalık bende rüyamda hep oglum olacak görüyorum.cin takvimide kız dıyo.rabbim saglıklı versinde ne olursa olsn.

sheker_shey bunu beğendi.
  3. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    bacım valla hepsi aklmdaydı bu ay hisstmiştm sanki ondan:D:Dyani bu belirtiler herkese göre değişiyor ama ben bunların hepsini hissettim.Ya sana bişe sorcm yarın adet günüm sancım var adet sancısı gibi ama çook şiddetli değil.Korkuyom biraz ALLAH var.Sen yaşadın mı bu ağrıları??

4. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    7hafta olmuş hala yaşiyorum.bazı kadınlar sancıyla hamile kalırmiş,heralde bizde onlardanız.kanda cıktıysa korkma.birazdan paylaşacagım şeyleri bol bol okumaya caliş ve cok duaet,saglıklı hayırlı evlatlarımız olsn.

5. esinerkan

esinerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.185
    Ödül Puanları:
    0
    herşey mükemmel ya ... anne adayı olmak gibisi yok şükürler olsun canım hepimize.... allah gönlümüzü kırmadı evlatlarımızı hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin. sheker_shy biz seninle aynı ay hamile kalmışız sanırım .... valla çok güzel bir duyguymuşş hadi hayırlısı herkes için :) bence hemen bi kadın doğuma görün ve bebişinle ilk görüşmelerinizi yaşayın ben yarın gidiyorum valla saat 2de çok heycanlıyım bebeğimle ilk buluşmamm...

asiye sarı ve orjinal-catlaq bunu beğendi.
  6. pnr79

pnr79 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok mutlu oldum, sanki benim olmuş gibi sevindim, Allah tamamına erdirsin, umarım en kısa zaman da Allahım bana da nasip etsin ve tüm olmayanlara...

asiye sarı ve şeker fare bunu beğendi.
  7. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Cnm inşallah cuma günü gidecz inşallah mersinde olucaz ALLAH nasip ederse o zaman baktırcaz..Kalp atışı hemen çıkmazmış ama bakalm cnm.senn ne kadarlık oldu bebişin?? Sağ salim kucağımıza alalım ALLAHIN iznyle

8. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Şekimmm balımm sen hamişmi oldun oyoyoyo hayırlı olsun bitanem ayy çok sevindim ...
    Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşALLAH...

9. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Canım bnm Rabbim sana da nasip etsin inşallah en yakın ve hayırlı zamanda inşallah.Rabbim büyük bitanem bekle bakalım cnmm bnmm

10. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    evet sucremimmmmmmmmmm balımmmmmmmmmmmmmmmmm bi bebeğimmmmmmmm olacak saol bitanemmmm.İnşallah sağ salim kucağıma alırım ALLAHIN iznyle bitanem çok dua et emiii çoooooook öpüyorummm tatlımmm çook saol

suCre bunu beğendi.
  11. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Canım bnm inşallah sağlıklı sıhatli salih evlatlar olurlar.Bu arada sen gördünm bebişinn kalp atışını??ne zaman atmaya başladı acaba?? Bi de ultrason neye göre esaplıyo acaba çok merak ediyorum valla:)

12. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Bitanemsinn dualarım seninle
    Rabbim yar ve yardımcın olsun...

sheker_shey bunu beğendi.
  13. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Bu arada kıslar size enteresan bişe söleyecem belirtilerle ilgili.Nerde okudumu hatırlamıyorum ama ,hamişin bi tanesi yazmıştı kendisinin gözü şişmiş komşusuda demiş ki,sen hamilesin.Hayır bunu neye dayanarak sölemiş bilmem ama ben de okurken ALLAH ALLAH deyip gülmştüm.2 gündr de benm sağ gözüm şişmişti:Dşuan geçti ama gözümde şişlik vardı yani:D:D

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sheker shey .beta hcg kaç çıkmıştı senin?

bu arada tebrik ediyorum.Rbbim hayırlı eylesin inşallah.

15. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bir çok arkadaşın işine yarayacak bilgiler vermişssin Allah sağ salim kucağınada almayı nasip etsin:)

şimdi gelelim benim hamişlik belirtilerime:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur arslan-beni şimdi vurun

uğur arslan-beni şimdi vurun

Beni vurun Onun yeşil gözlerinden ölmek olsun sonum Beni vurun Bu sevdayı ansızın durdurun Beni vurun Bitsin bu tek kişilik oyun Yoksa ölmekten beter olurum Bu yıkık adam ben değilim Asırlardan beri ben böyle değildim Şimdi ne yediğim ne içtiğim Fayda vermiyor sadece bakar oldu gözlerim Ben eskiden böyle değildim Düşünce anlıyor insan Deliler gibi seviyorum diyenlere gülerdim Ben eskiden...
  2. Muazzez Abacı - Beni Şimdi Vur

Muazzez Abacı - Beni Şimdi Vur

Bıcak gibi kesip bütün dağları Gideceksen eğer bir dakika dur Yanlızlık ölümün başka bir adı Sabaha bırakma beni, şimdi vur İçimden dört nala atlar geçiyor Kanımı alıcı kuşlar içiyor Madem ki bu akşam herşey bitiyor Sabaha bırakma beni şimdi vur Bu şehrin üstüne güneş doğarken Ümidim ve aşkım solacak birden Gitme ne olursun dayanamam ben Sabaha bırakma beni, şimdi vur Söz:Yalçın Benlican...
  3. Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım

Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım

hastayım sanıyor eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım şimdi eşim dostum beni şimdi Eveeeet bir dönemin inanılmaz güzel parçası arkadaşlarım hatta şimdi bile güzel bence, yani sanırsam galiba belki :D Bobiler.örg ardesinde geziniyordum aşağıdaki resmi buldum. Bu parçanın anlamını inanılmaz derecede anlatıyor. Bilginiz olsun :D Cahal kalmayın...
  4. Bence sen de şimdi herkes gibisin...

Bence sen de şimdi herkes gibisin...

Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor Onlardan kalbime sevda geçmiyor Ben yordum ruhumu biraz da sen yor Çünkü bence şimdi herkes gibisin Yolunu beklerken daha dün gece Kaçıyorum bugün senden gizlice Kalbime baktım da işte iyice Anladım ki sen de herkes gibisin Büsbütün unuttum seni eminim Maziye karıştı şimdi yeminim Kalbimde senin için yok bile kinim Bence sen de şimdi...

Sayfayı Paylaş