gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Bitkiden de heykel olur mu demeyin...

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bitkiden de heykel olur mu demeyin... İşte kocaman bahçelere kocaman heykel [​IMG]

Son düzenleme: 15 Ekim 2008
  2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    süper ya...............

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Bitkiden de heykel olur mu demeyin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yuvarlak halı da olur mu demeyin..

Yuvarlak halı da olur mu demeyin..

yuvarlak halı yuvarlak halı markaları Yuvarlak Halı da Olur mu demeyin neden olmasın ki.. Buyrun işte ispatı .. Halı firmalarının 2011 2012 sezonu için hazırladıkları yeni halı modelleri yuvarlak tarzlardan oluşuyor.. Renkleri ve şekli ile evlerinizin havasını değiştirecek bu halılar halı firmaları ve ünlü mobilya markalarının koleksiyonlarındaki yerlerini alıyorlar.. En baştakine bayıldım...
  2. Çakma Sufle Olur mu Demeyin İşte Tarifi !

Çakma Sufle Olur mu Demeyin İşte Tarifi !

Çakma Sufle Nasıl Yapılır Ev Yapımı Çakma Sufle Tarifi Sevgili melekler, elbette ki iftar sofraları tatlısız olmaz. Hele de tatlı düşkünü bir insansanız iftarı iple çekersiniz. Biz de bu konumuzda pratik bir tatlı tarifi vermek istiyoruz sizlere; çakma sufle. :) Adı tuhaf kendi çok leziz çakma sufle tarifi şöyle...:) Malzemeler: 3 yumurta 75 gr un yarım paket kabartma tozu 125 gr...
  3. Kabaklı Kek de Olur mu Demeyin Bir Deneyin

Kabaklı Kek de Olur mu Demeyin Bir Deneyin

Kabaklı Kek Nasıl Yapılır Resimli Kabaklı Kek Tarifi Sevgili melekler, kabak dolması ve kabak mücveri Türk mutfağının vazgewçilmez lezzetlerindendir. Peki kabağı kekin içinde düşünebiliyor musunuz ? Siz düşünedururken kabaklı keki yapmışlar da çok da beğenmişler. Ben hiç denemedim ama eminim gayet güzel oluyordur. İşte kabaklı kek nasıl yapılır diyenlere tarifi... Kabaklı Kek İçin...
  4. Saç Nezleside Olur mu Demeyin Çünkü Oluyormuş

Saç Nezleside Olur mu Demeyin Çünkü Oluyormuş

bu konu saç nezlesi hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Nezleyi sadece gribal etkenlere bağlı bir hastalık olarak düşünmeyin. Saç nezlesi de olabiliyor. Böyle bir şeyi birçoğunuzun ilk kez duyduğundan eminim çünkü ne yalan diyeyim bende yeni öğrendim:) Saç nezlesi hakkın da genel bilgiler ve nedenleri sizlerle birlikte... Saçlarınızı şekillendirirken ya da fönlerken batma hissi...
  5. Kefirli Poğaça Olur mu Demeyin Olmuş :)

Kefirli Poğaça Olur mu Demeyin Olmuş :)

kefirli poğaça, kefirli poğaça tarifi, değişik poğaça tarifi Sevgili melekler, çette AsenaŞule ile gevezelik ederken onun poğaçada, kekte yumurtayı sevmediğini öğrendim. İlginç kadın şu Şule eminim, ama yumurtasız bir hayat nasıl olur diye de düşündüm. Eh, herkesin fikrine saygımız var, bari bir de faydamız olsun dedim, yumurtasız kefirli poğaça tarifini buldum. İşte malzemelerimiz...

Sayfayı Paylaş