gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

biz hep imkansızdık bu hayatta

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Süre gelen zaman, akıp giden şehirler, üzerime geliyorlar, fikrim kollarında ölmek, nutkum susmak, gözlerim ise ağlamaktan yana, lakin hiç birini yapamaz oldum, duygusuzum. Bir demec verdim tırnaklarıma, gözlerimi yumdum olanlara, hatalarımı gördüm,ölüme gittim, gelişim güzelmiydi? sabahları hiç olarak kalktım. aşk yoktu yüreğimde artık sadece yatağımdaki gözyaşlarım kalmıştı, imkansızdı herşey artık, çıkmaz sokağa girmiştik uzun yolculuktan sonra, dönemezdik, göremezdik,gülemezdik, tekrar sevemezdik...size]

Zaman ilerliyordu her dakika, hergün başka düşünüyordum seni, seni bir gün görürsem ilk nerene bakarım diye düşünürdüm bir gün gözlerine, bir gün ellerine, bir gün sarılışına ve diğer gün yabancılığına...
    saçma idi. kader bir daha rastlamayacak kadar zalimdi.

İmkansız aşktı bu ,
    ağlamak imkansızdı
    gülmek imkansız
    Tekrar aşık olmak imkansızdı.

Belki başka birini severiz diyerek avuttuk birbirimizi, severek çoğalmayı denedik, sevdik sonunda fakat imkansızı sevdiğimiz kadar sevemedik nicelerini...

Ellerimiz kavuşamayacak diye oturup şiir yazdık birbirimize, tarihi geçmiş zamanlara küfür olduk, sonra ne oldu? ayrılık dört bir taraftan saldırıverdi bize,
    biz yenildik, savaşı kaybettik.

Okyanuslar ağladı, güneş ağladı,yağmur ağladı gece ağladı bu ayrılığa-
    Ve biz ağladık imkansızlığa...

Tenimize dokundukca Tranvalar geçirdi hücrelerimiz, değerdi tüm imkansızlıklara, caminin yanında sabahlardık, sarhoşları izlerdik,tokatların seslerini dinlerdik, ne içindi?
    imkansızlık ....

Sabah olurdu güneş doğardı yüzümüze,biz kıyamet sanardık günü, yan yana gelemezdik bir türlü, uzaktan severdik tenimizi, gece olur ağlardık ne için?
    Biz/im için...

Yorganımızın en dibine girerdik,belki hayallerimiz sarılır düşlere dalardık, yatağmızı solumaya devrilirdi zaman...
    ya sen kokardı ya da ben...
    Kokum gitti mi uzaklara?

İmkansızdı saçlarımızı örmek, sabahları neşe ile kalkmak, güleç yüzümüze seslenmek imkansız...
    Randevu saatine geç kalmak imkansızdı bizim aşkımızda,
    yüzüne hasret,kokuna kıyamettim.

Saç telimize duygular yüklerdik, seviyor sevmiyor derdik birbirimize, bilirdik imkansızı, ses çıkarmazdık yeni ufuklara, ağzımız kururdu öpüşürdük saf su ile, sanardık ki dudağımız dudağına değdi...
    Kandırırdık kendimizi öylece...

Harita da iki yol belirirdi,parmaklarımız o şehre dokunurdu, şehrin içinde bizi okuşardı kimse bilmezdi.
    Kıyamet kopardı,savaşlar çıkardı, yağmurlar yağardı,halk ekmeğe aç kalırdı biz bilmezdik hiç bir şeyi
    kördük...Ne içindi?

İmkansız biz için...

Fedakarlıklar yapardık imkansızlığa, saklardık tüm mahrem yerlerimiz gibi,ayırt etmezdik diğerimizi, iki kişi bir insan oluvermiştik bu imkansızlık içinde, farklı iki ten, iki dudak idik fakat bir kalp belirmişti tüm uzaklıklarda...
    imkansızdık, bilirdik hergün bunu,ayrılır sonra dayanamaz imkansızlığımız koşardı düşlerimiz,sonra yine
    imkansız...

Tam aynaya bakar seni seviyorum hala diyecekken, beliriverirdi düşmanlar biz susar imkansız derdik iki ağızdan...

Kusardık, isyan ederdik sessizliğe,dayanamaz arardık tanıdık kokuları, zaman ilerler biz sesimize hasret kalırdık imkansızlıkta, doyamadığımız tenden vazgeçip sesse muhtaç olurduk, imkansızdık başlı başına ...

Koşan bir rüzgar olup savrulurduk, bir o tarafa bir de şu tarafa göremezdik gözyaşlarımızı..

çünkü biz hep imkansızdık bu hayatta.

alinti

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: biz hep imkansızdık bu hayatta
    çook güzel emeğine sağlık yüreğine sağlık...

biz hep imkansızdık bu hayatta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buda benım imkansız hayalim

buda benım imkansız hayalim

aman aman burda hayal kurmak serbesmışş bende kurayım bakalım rahat bir yaşam kosturmasıızz çocuklarımla doyadoya vakıt gecırmek uyumak dınlenmek ayyy vallaa bunların hayal edıyorumm huzuruuuuuu istiyorumm :Dancing_furious:
  2. Bu gecenin tarifi imkansız...

Bu gecenin tarifi imkansız...

Bu gecenin tarifi imkansız... Acıların en koyusu yüreğimde,elime aldığım basit bir kalemle. Asilce seni anlatmaya,seni yaşamaya çalışıyorum.. SEN..deli mavi hoyrat esinti.. SEN..yüreğimin üstüne kapanmaz yaralar açan VE SEN.. aşk nedir bilmeyen yalancı varlık.. Kim bilir kimlerin dizinde uyuyorsun şimdi.. Ben bu gece biraz daha yorgun,huysuzum halbuki bu gece sensizliğin bilmem...

Sayfayı Paylaş