gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Blog nasıl açılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Blog nasıl açılır blog hakkında herşeyi bilmek istiyorum.Hakkında bilgisi olan bana da ayrıntılı şekilde anlatırsa mutlu olurum şimdiden tşk. ediyorum. Sevgiler..

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    hazır blog oluşturma siteleri var tuğçe bunlardan faydalanabilirsin.. İstersen üye olup blog oluşturuyorsun hazır template lerden seçip kendi belirlediğin ismi verebiliyorsun.
    Ya da hosting alıp kendi işini kendin görürsün ama o şekilde bir bilgi birikimin eihtiyacınız var..

sana WordPress Türkiye bu siteyi öneririm. Birçok arkadaşım da burdan oluşturuyor. Bir incele istersen ayrıntılı anlatıyorlar zaten sayfalarında..

Young bride bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekürler canım verdiğin bilgiler için..

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ama sizce hangisini almalıyım hosting mi template hosting için biraz acemi sayılırım ama

Blog nasıl açılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yufka Nasıl Açılır

Yufka Nasıl Açılır

yufka nasıl yapılır yufka nasil yapilir hamur nasıl acılır nasil acilir Çoğu ev hanımı yufkanın nasıl açılacağını bilir...Ama ben bilmeyenler için paylaşmak istiyorum... Yufka nasıl açılır... Bir buçuk kilo halis un alıp ince elekte eleyiniz, hamur tahtasına dökerek ortasını açınız. 160 gram un için 1 yumurta hesabıyla 8-9 yumurta kırıp; biraz tuz, bir miktar durgun küllü su koyup...
  2. Burun Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Burun Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

burun tıkanıklığı nasıl açılır burun tıkanıklığı nasıl açılır, ne iyi gelir, bitkisel çözüm, tedavisi, nedenleri hususunda bilgiler... Özellikle bu burun tıkanıklığı olayı gece yatakta olduğunda deli olurum ben. Gündüz pek farketmesekte gece yatağa girdiğimizde burun tıkanıklığı uyku düzenini herşeyi mahfeder arkadaşlarım. Ben genelde Burun tıkanıklığı için sprey kullansamda, uzmanlar bunu...
  3. bloggerda blog nasıl açılır arkadaşlar

bloggerda blog nasıl açılır arkadaşlar

Ben de blog sahibi olmak, tecrübelerimi paylaşmak istiyorum ama bunu nasıl yapacam.Bloggerda blog nasıl açılır ?
  4. Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?

Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?

sıkışan fermuar sıkışmış fermuar nasıl açılır Sevgili melekler, tam da evden çıkarken, pantolonunuzun ya da elbisenizin belki de çantanızın fermuarının sıkışmasından daha aksi ne olabilir? Hemen moralinizi bozmayın ve şu küçük bilgiyi aklınızın bir köşesine yazın :D:D Fermuarı açabilmek için, fermuarın dişlerine boydan boya dudak kremi sürün. :tik:
  5. Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

kulak tıkanıklığına ne iyi gelir,kulak tıkanması niye olur,kulak tıkanmasına ne iyi gelir,kulak tıkanmasını ne geçirir,kulak tıkanması nasıl geçer Bazen alerji, nezle, yüzmek veya hava basıncı değişikliklerden dolayı kulaklarınız tıkanır. Birçok zaman kulak tıkanıklığı kendiliğinden geçer ama bazen kalıcı olur ve buda her şeyden çok bizi kişilerin yaşam kalitesine olumsuz etki yapar. Kulak...

Sayfayı Paylaş