gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bn ve cansuuu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sevgilim beni seviyor mu

bn ve cansuuu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bn Geldimm

Bn Geldimm

SLm arkadaşlar ben aranıza yenı katıldım ii forumlar herkeze
  2. bunlarıda bn yapıyorum

bunlarıda bn yapıyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bn

bn

bişi dicem ya imzamı silemiyoruuumm:cry:
  4. yeniym bn yeniymm yeniym...=))

yeniym bn yeniymm yeniym...=))

mrb arkdşLr bnde yeni katıLıormm ankaradn siteyi çok beendmm umarmm ii vakt geçirirz...:)
  5. Evliliğim bitiyor ve bn vicdanım yüzünden hasta olacağım size ihtiyacım var. ltfnokyn

Evliliğim bitiyor ve bn vicdanım yüzünden hasta olacağım size ihtiyacım var. ltfnokyn

Merhaba... Lütfen düşüncelerinizle bana vicdanım için çıkar yol gösterin şimdiden hepinizden allah razı olsun... Geçtiğimiz kasım ayında evlendim ve bir kavga yüzünden babam evindeyim. nerden başlayacağımı bilmiyorum antepliyim istanbulda yaşıyordum eşimle tanıştık 2 yıl önce annemle babam ayrı babam antepte yaşadığı için istemeye geleceklerdi antepe gelmelerini istedim onlarda adanada...

Sayfayı Paylaş