gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Böbrek şişmesi nedir bilgi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler, Bö.rek şişmesi nedir neden şişme olur bu hususta ilgi varsa sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Böbrek şişmesi nedir bilgi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Leon Cupra resimleri ne zaman çıkacak bilgi var mı

2012 Leon Cupra resimleri ne zaman çıkacak bilgi var mı

Balığı çok seviyorum özellikle Seat Leon marka arabaları seviyordum ki bir araba çıkartmış Seat Leon Cupra diye :D:D Yanında rakıda veriyorlar mı artı bu arabanın özellikleri neler ne zaman çıkacak resimleri var mı arkadaşlarım.
  2. Böbrek Şişmesi Nasıl Olur?

Böbrek Şişmesi Nasıl Olur?

böbrek şişmesi, nedir, nasıl olur, tedavisi, zararları, ile ilgili bilgiler burada melekler Böbrek ağrısını çeken bilir melekler.Taş düşürmüş ve kom dökmüş birisi olarak tüm böbrek hastalarına acil şifalar dileyerek Bir böbreğin veya iki böbreğin görevlerini yaparken, idrar yolunun tıkanması sonucu idrarın, idrar kesesine akamaması sonucu böbreğin şişerek birkaç misli büyüklüğe...
  3. avea faturalı sms paketi nedir bilgi var mı

avea faturalı sms paketi nedir bilgi var mı

Avea faturalı sms paketleri hakkında bilgi rica ediyorum acaba sitenizde avea faturalı servis paketleri hakkında bilgi verebilir misiniz ?
  4. samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

Merhabalar, samsung cep telefonu kullanıyorum çok memnunum ama artık değiştirmek istiyorum. Samsung galaxy s2 plus çıkacağını duydum ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak bilgi var mı bu konuda acaba ?
  5. Beyin şişmesi belirtileri nelerdir?

Beyin şişmesi belirtileri nelerdir?

Beyin dokusunun kendi içinde, ventriküllerinde yada odalarında aşırı sıvı birikimi beyinde şişmeye neden olur ve bunun çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Beynin ventrikülerindeki fazla sıvı hidrosefali denilen duruma yol açar ve sıvı beyin dokularına baskı uygular. Bebek yada küçük çocuklarda başın ön kısmındaki yumuşak doku henüz sertleşmediğinden beyin şişmesi nedeni ile başın boyutunda...

Sayfayı Paylaş