gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Boğa Burcu İle Yengeç Burcu Anlaşır mı ?

Konu, 'Boğa Burcu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; boğa burcu yengeç burcu uyumu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, eğer siz boğa burcu sevdiğiniz yengeç burcuysa ya da tam tersiyse astrolojiye göre uyumlu olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Makalemizi okuyun, kararınızı öyle verin..

Boga dengeli, maddi açidan güvenli, erotik ve sadiktir. Bunlar sizin bir sevgilide aradiginiz özelliklerdir. Ev hayatina olan düskünlügünüzü paylasir ve sizin huzursuz duygusal dünyaniza saglam bir zemin olusturur.

Siz duygusal olarak inis çikislarla dolusunuz ve Boga?nin sakin ve saglam yapisi sizi çok rahatlatir. İkinizde para konusunda akilli davranırsınız.

Boga yatırımcıdır Yengeç ise oldukça hesaplıdır. Yatakta ise Boga ihtiraslı duyarlı ve özenlidir. Koku, görme, tat, dokunma, işitme gibi bütün duyulara hitap eder. Belki de en heyecan verici yönü oksama ve dokunuslarıdır.

Aynı zamanda sesi çok güzeldir. Boga, sizin ona olan baglılığınızdan çok memnun olacaktr. Ikinizde kiskanç ve sadiksinizdir. Boga sevgilinizi birakmayın. Duygusal olarak sizi tatmin ederken maddi açıdan da güvenilirdir. Bu ilişki çok uzun vadeli olabilir.

Boğa Burcu İle Yengeç Burcu Anlaşır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

yengeç erkeğini nasıl etkilerim yengeç burcu erkeği nasıl etkilenir burcu etkilenir erkeğini etkilerim burcunu Elementi : Su Özelligi : Çok duygusal Yönetici Gezegeni : Ay Metali : Gümüs Ugurlu Günü : Pazartesi Ugurlu Sayisi : 2 Ugurlu Taslari : Yakut, aytasi Ugurlu Renkleri : Beyaz, gümüs, gri, violet Ugurlu Çiçekleri : Nilüfer, beyaz gül, zambak Ugurlu Kokulari : Misk, müge, leylak...
  2. Boğa burcu ile yengeç burcunun uyumu nasıldır

Boğa burcu ile yengeç burcunun uyumu nasıldır

Selam kızlar Ben boğa burcuyum ve sevgilim ise yengeç burcu. Daha tanışalı yeni oldu 2 haftadır çıkıyoruz. Ben şunu merak ediyorum acaba boğa ve yengeç burcunun tam olaram uyumu nasıldır. Burç olarak uyumlumuyuz acaba onu sorcam sizlere teşekkürler.
  3. Yengeç Burcuyla Boğa Burcunun Aşk Uyumu

Yengeç Burcuyla Boğa Burcunun Aşk Uyumu

yengeç burcu boğa burcu aşk uyumu nedirnasıldır uyumlu mudur özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler Burçların insanlar üzerinde ki etkisi yadsınamaz melekler :) Özellikle de insanların burçlarının özelliklerini taşıması oldukça ilgimizi çeker.Burçlarla en çok ilgili olanlar elbette ki genç kızlardır :) Sevdikleri insanın özelliklerini ve kendi burçlarıyla uyumunu merak ederler. Şimdi...
  4. Boğa Burcu ile Boğa Burcunun uyumu

Boğa Burcu ile Boğa Burcunun uyumu

Boğa Burcu ile Boğa Burcunun uyumu Merhaba kızlar ben boğa, sevgilimde boğa peki boğa burcunun boğayla uyumu nedir, bana yorum yapacak arkadaşım duy sesimi :)
  5. Boğa Burcu İle Aslan Burcu Uyumlu mudur ?

Boğa Burcu İle Aslan Burcu Uyumlu mudur ?

Bu konu; boğa burcu aslan burcu uyumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, eğer siz boğa burcu sevdiğiniz aslan burcuysa ya da tam tersiyse bu sayfamızda ki bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır. Astrolojiye göre anlaşabilir misiniz, bu birliktelik sürer mi öğrenmek istiyorsanız hemen makalemizi okuyabilirsiniz... Boğa ve Aslan arasında uyumlu...

Sayfayı Paylaş