gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yengeç Burcuyla Boğa Burcunun Aşk Uyumu

Konu, 'Burçlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yengeç burcu boğa burcu aşk uyumu nedirnasıldır uyumlu mudur özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler Burçların insanlar üzerinde ki etkisi yadsınamaz melekler :) Özellikle de insanların burçlarının özelliklerini taşıması oldukça ilgimizi çeker.Burçlarla en çok ilgili olanlar elbette ki genç kızlardır :) Sevdikleri insanın özelliklerini ve kendi burçlarıyla uyumunu merak ederler.
    Şimdi biz de size boğa burcu ile yengeç burcu arasında ki duygusal uyumun nasıl olacağı konusunda biraz bilgi vermeye çalışacağız size;

Boğa ve Yengeç arasında uyumlu bir ilişki yaşanabilir. Yengeç akıllı, duygusal, romantik ve sağduyuludur. Sevdiği zaman karşısındaki için adeta yapmayacağı şey yoktur. Sadık ve eğlenceli bir erkek olacaktır. Boğa da tutkulu, zarif ve sevecen bir yapıya sahiptir. Yengeç burcunun sadakati, Boğa'nın güven duygusuna fazlasıyla cevap verecektir. Bu iki tipten tutkulu bir aşk çıkar. Yengeç aynı zamanda kariyerine çok düşkündür. Dolayısıyla Boğa burcunu eşinin ilerlemesi ve istediği başarıya ulaşması için elinden gelen çabayı gösterecektir. Yengeç evine düşkündür; kendini evde mutlu ve rahat hisseder. Bu konuda da Boğa ile uyum içinde olacaklardır. Her ne kadar Boğa burcunu Yengeç'in derin duygu dünyasını zaman zaman anlamakta zorluk çekse de, Yengeç eşini iç dünyasına ortak edecektir. Her iki taraf da seksüel açıdan oldukça arzulu ve etkileyicidir. Birbirlerini mutlu etmek için adeta yarışırlar. Duygusallıkları da birbirlerine hitap etmektedir. Boğa ve Yengeç arasında uzun vadede uyumlu ve mutlu bir ilişki olacaktır.

Yengeç Burcuyla Boğa Burcunun Aşk Uyumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yengeç Burcu ve AŞK

Yengeç Burcu ve AŞK

Bir ilişkinin başlangıcında Yengeç'ten, ilk adımın gelmesini ya da beğendiği insana açıkca duygularını belli etmesini asla beklememek gerekir. Utangaç ve direkt yaklaşamayan Yengeç, aşkta da pasif olmayı tercih eder. Yengeç geleneksel ve demode tarzlara daha yatkın olduğu için, ilk buluşmada bir tiyatro ya da romantik bir yemek kendisini daha rahat hissetmesine yardımcı olacaktır. Romantik...
  2. Boğa burcu ile yengeç burcunun uyumu nasıldır

Boğa burcu ile yengeç burcunun uyumu nasıldır

Selam kızlar Ben boğa burcuyum ve sevgilim ise yengeç burcu. Daha tanışalı yeni oldu 2 haftadır çıkıyoruz. Ben şunu merak ediyorum acaba boğa ve yengeç burcunun tam olaram uyumu nasıldır. Burç olarak uyumlumuyuz acaba onu sorcam sizlere teşekkürler.
  3. Boğa Burcu ile Boğa Burcunun uyumu

Boğa Burcu ile Boğa Burcunun uyumu

Boğa Burcu ile Boğa Burcunun uyumu Merhaba kızlar ben boğa, sevgilimde boğa peki boğa burcunun boğayla uyumu nedir, bana yorum yapacak arkadaşım duy sesimi :)
  4. Boğa Burcu Boğa Burcu uyumu nasıldır

Boğa Burcu Boğa Burcu uyumu nasıldır

Boğa Burcu Boğa Burcu uyumu nasıldır Boğa Burcu Boğa Burcu iyi anlaşabilirmi Merhaba Sevgili Melek'lerim... Bu yazımızda iki boğa burcunun uyumu ve ilişkisi hakkında merak edilen tüm soruların yanıtını sizlerle ve ilgili tüm boğalarla paylaşıyoruz :) Boğa ile Boğa Boga burçlari çok sadiktir ve asklari ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve ayni sekilde güvenebilecekleri bir ese...
  5. Boğa Burcu İle Yengeç Burcu Anlaşır mı ?

Boğa Burcu İle Yengeç Burcu Anlaşır mı ?

Bu konu; boğa burcu yengeç burcu uyumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, eğer siz boğa burcu sevdiğiniz yengeç burcuysa ya da tam tersiyse astrolojiye göre uyumlu olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Makalemizi okuyun, kararınızı öyle verin.. Boga dengeli, maddi açidan güvenli, erotik ve sadiktir. Bunlar sizin bir...

Sayfayı Paylaş