gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Boğazlı süper süveter modeli

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

boğazlı süveter modelleri rüyada süveter görmek anlatımlı bebek süveterleri boğazlı örnekleri rüyada kazak görmek [​IMG] [​IMG]

Boğazlı süper süveter modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel süveter modelleri

Güzel süveter modelleri

güzel süveter modelleri en güzel süveter örnekleri örnekleri en süveterler modelleri
  2. 2010 Boğazlı Kazak Modelleri

2010 Boğazlı Kazak Modelleri

2010 kazak modelleri 2010 kazak modası kış modelleri 2009 Yaz bitmek üzere kış mevsimi geldi gelecek...Kışın hepimiz bizi sıcak tutacak içimizi ısıtacak şeyler giymek aynı zamanda da güzel görünmek isteriz...2010 kış sezonu için hazırlanmış kazaklar hem bizi sıcak tutacak hemde şıklığımıza şıklık katacak türden...2010 Kazak modellerine bakın bakın hak vericeksiniz melekler :tik:
  3. Bebek süveter modeli açıklamalı

Bebek süveter modeli açıklamalı

açıklamalı bebek süveterleri açıklamalı bebek süveter modelleri anlatımlı süveter modelleri süveteri iki renkli Serin havalarda bebeğinizi koruma altına alacak şirin bir süveter modelini ayrıca şemalı açıklamalı uygulanışını sizlerle paylaşıyorum YAŞ: 0-1 (Büyük beden ölçüleri parantez içindedir.) MALZEMELER: ANCHOR "Fantastik" el örgü ipliği. Renk no: 437 Yeşil (Yaklaşık 100 gr.) 4...
  4. Boğazlı Kazak Modeli ve Yapılışı

Boğazlı Kazak Modeli ve Yapılışı

Ne yalan diyeyim ben şahsen boğazlı kazak giyemiyorum yani böyle sanki birileri boğazımı sıkıyor hissini veriyor bana ama eğer sizler soğuk bir memlekette oturuyorsanız ve boğazlı kazak modellerinide rahatlıkla giyebiliyorsanız sizlere şık bir boğazlı kazak örneğini ve yapılışını sunuyorum. Malzemeler: 8 ve 6 numara normal şiş, 65 numara 40cm uzunluğunda yuvarlak şiş(yaka için),zevkinize göre...
  5. Fırfırlı Bebek Süveter Modeli

Fırfırlı Bebek Süveter Modeli

örgü bebek süveteri el örgüsü bebek süveteri örgü bebek süveter modeli Bebeğinize fırfırlı bir bebek süveteri örmek ister misiniz melekler ? :) İşte bebeğinize çok yakışacak, hem de onu ısıtacak harika bir süveter örneği ve yapılışı :tik: YAŞ: 0-1 (Büyük beden ölçüleri parantez içindedir.) MALZEMELER: El örgü ipliği. Renk Yeşil (Yaklaşık 100 gr.) 4 numara 1 çift örgü şişi El örgü...

Sayfayı Paylaş