gebe
  1. bonbon

bonbon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bonbon butik basında!!!

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında bonbon tarafından paylaşıldı.

herkese selamlar sevgiler, bonbonbutik artık basında!! :)Sitede olan kampanyadan yararlanmak ve basında bonbon!a göz atmak isterseniz buyrunuz tık tık!! :)
    BONBON BUTIK

Bonbon butik basında!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Butik Otel Princess Maya

Butik Otel Princess Maya

Otel Bilgileri: Butik Otel Princess Maya Adana, şehir merkezinde, Mersin 70 km, Adana Hava Alanına 3 km, mesafede yer almaktadır. Otel'in 32 toplam oda, 65 toplam yatak, 2 junior suit, 1 özürlü odası mevcuttur. Otel Odalari Şehir manzaralıdır. Adana Butik Otel Princess Maya, Odada Direk telefon, müzik yayını, minibar, kablo tv, cine 5, digiturk, split klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma...
  2. Ada Şarap Butiği

Ada Şarap Butiği

212 245 05 06 Fax: 212 245 80 30 Yer: Büyükçekmece Adres: Asmalı Mescit sok. 14-A 34430 Tünel � Beyoğlu İstanbul Ücret: TLTL Kredi Kartı: Visa-Master...
  3. Kavaklıdere Şarap Butiği

Kavaklıdere Şarap Butiği

kavaklıdere şarap fiyatları 2011 şarap fiyatları 2011 0212 360 05 40 Fax: 0212 360 05 49 Yer: Eyüp Adres: 2. Kemer Mevkii, Kemerburgaz Ücret: TLTL Kredi...
  4. Elmalı Bonbon Kurabiye

Elmalı Bonbon Kurabiye

bonbon kurabiye elmalı bonbon kurabiye elmalı yuvarlak yuvarlak bonbonlar Malzemeler: * 2 yumurta * 250gr margarin * 2 yemek kaşığı yoğurt * yarım su bardağı şeker * 5 su bardağı un * 1 paket kabartma tozu * 2 paket vanilya * hindistan cevizi * içi için: * 6 iri boy elma * yarım su bardağı şeker * 1 tatlı kaşığı tarçın * 50gr ceviz veya fındık içi * dışı için: * 2 su bardağı...
  5. butiğimi devir ediyorum.

butiğimi devir ediyorum.

merhaba ben bazı sorunlardan dolayı 1.5 senedir emek verdiğim ve devretmeyi hiç istemediğim butiğimi malesef devretmek zorundayım. butiğim ümraniyede bankaların genel müdürlüklerinin arasında 17.000 personelin çalıştığı bir yerde. önünde özel hastane var sol yanında sultanahmet köftecisi ,sağ yanında metro gros market açılacak. üstüde 450 kişilik restaurant var. yer olarak altın değerinde .ama...

Sayfayı Paylaş