gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bone Modelleri 2013

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Bone Modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, tesettür giyimi benimsemiş olan bayanların eşarplarını takarken en büyük yardımcıları olan bonelerde de çeşitli modeller bulunuyor. Öyle ki bazı modellerde kendinden desenler ve süsler de mevcut ve tek başına takılacak kadar da güzeller. Kıyafetinize ve eşarpınıza uygun olarak temin edebileceğiniz bu bonelerden bazılarını sizler için bir araya getirdik ve galerimizden paylaşıyoruz...

smiley bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay cok güzel ya aslinda böylede kapana bilirim, daha tam karar veremedim ne sekil kapanayim diye sal ve bone düsünmüstüm ama böyle tek bonede güzelmis :D:D

Bone Modelleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şık bone modelleri

şık bone modelleri

bone modelleri tesettür bone modelleri çeşitleri abiye şık tessettürlü arkadaşlarım için çok özel boneler...düğün,nişan,özel geceler vs..kullanabileceğiniz bu boneler güzelliğinize güzellik katacak.:)
  2. T-Bone Steak

T-Bone Steak

t bone steak Bu kadar az pişmiş bir eti yiyemem açıkçası ama merak edenler olabilir diye sizlere tanıtmak istedim. Bakalım netmiş bu T-bone steak. Önce kısa versiyon: Türkiye'de T-bone steak yemek cüzdana ve çene kaslarına ziyandır. Şimdi teferruatı: T-bone steak, Amerika'da yaygın olan bir steak kesim şeklidir. Dananın sırt bölgesindeki omurgasının her bir omur kemiğinin ortadan ikiye...
  3. Desenli Cerrahi Bone modelleri istiyorum sizden

Desenli Cerrahi Bone modelleri istiyorum sizden

Ben bir doktor asistanıyım ve sizden benim için ve diğer iş arkadaşlarım için bir kaç tane Desenli Cerrahi Bone modelleri paylaşmanızı rica ediyorum:)
  4. 2014 Karaca Fine Bone Yemek Takımı Modelleri

2014 Karaca Fine Bone Yemek Takımı Modelleri

karaca yemek takımı, karaca yemek takımı modelleri, karaca yemek takımları Karaca markasının en zarif ve asil yemek takımı serisi olan fine bone yemek takımları, çeyiz hazırlığın da olan gelin adayları tarafından çok beğeniliyor ve tercih ediliyor. Fine Bone ilk kez 18. yy sonlarında İngiltere'de üretilmiştir. Avrupa'nın köklü aileleri dahil olmak üzere tüm dünyada insanların şeffaflığın...
  5. Bone takmak günahmıdır?

Bone takmak günahmıdır?

Sual: (Fransızlardan gelen ve takılınca eşarbın altından görülebilen boneyi kadınların kullanması caiz olmaz. Bonenin görülmesi, iç çamaşırın görülmesi gibidir) deniyor. Bunlar doğru mudur? CEVAP Hayır, doğru değildir. Bone, saçları toplamak ve dışarıdan görülmesine mani olmak için kullanılıyor. Bone takılmazsa eşarp kayar ve saç görülebilir. Bu bakımdan uygun bir örtüdür. Dikkati çekmemesi...

Sayfayı Paylaş