Boşansam m hamiş mi kalsam? Çok kararsiz ve çaresizim....

senin sorunun nasil cözüldü? simdi hala evlimsin esinle?

memlekete döndüler ama hala kolları burda :( bende bugün aldığım bir kararla boşanıcam ailemle konuşup daha iyi karar vericem ailesinin gitmesinden beni sorumlu tutuo hergünüm kavga gürültü en son bu sabah kıyamet koptu ve sırf sahura kalmadım die bana vurdu sinirini çıkarcak ya bahane aradı ve bitirdimmmm bende:(

canım bencede eşinle ayrılamayı düşünmeyi aklından çıkarmaya çalış ama bence şuaralar enazından taşlar yerine oturana kadar sorunlar biraz azalana kadar çocuk olayını biraz ertele derim elbette sorunlar hep böyle kalmıcak güzel günlerinde olur evelallah helede eşini seviyosan bak gör herşey düzene girer içini ferah tut yeter :):)

aynı sorunları bende yaşadım kayınvalidem ve görümce benim mutluluğumu eşimin bana sevgisini ve sygısını çekemediler, kıskandılar. eşimin ailesine olan zaafını kullanıp bizi ayırdılar. ben şuan ailemin yanındayım.. seni çok iyi anlıyorum. lütfen iyi düşün. sen elinden geleni yap, mücadeleni ver. ama olmuyorsa da zorlama. sana vurmuş bir de. bol bol dua et.

Meleklerim ne yapayim hadi bana yardimci olun....
Esimi cok seviyorum, lakin cok sinirli hep bana patliyor.... ne denediysem olmuyor bununla aslinda yasaya bilirimde üstüne birde ailesi geliyor....
beni süreki ona sikayet ediyorlar, benimle tatistiktan sonra fark ediyor, ben hakliyim diyorki yasli insanlar kafana takma ama iki gün sonra yine annesine hak veriyor ve sil bastan
simdi bide yiyeni bizim ilde okumayi düsünüyor.... ben yok diyorum o bana bizde kalir burda okur diyor... ben kimseyi istemiyorum esimle bas basa yasamak istiyorum...
egoistmiyim?
Ne olur fikirleriniz bekliyorum..

egoist fılan değilsin tatlım bunu hepimiz istiyoruz nedir bunalr cektiklerimiz acaba bilemiyorum ama bırakma kudursunlar elbet düzelecek ve onlarda bıkacaklar sende onlara üzülmeyi kes artık başka şeyler düşün ve uğraş inana ahstaneler seni bekler yoksa ALLAH saklasın güzelim onlarmı verdi canını sevıyrosan eşini duyma bazı şeyleri en azından dene..

Geri