gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Böyle aydınlatma gördünüz mü meleklerim?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Aydınlatma modelleri İlginç aydınlatma örneği

Çok değişik aydınlatma modelleri var. Ama ben bu kadar ilginç bir aydınlatma modeli daha önce görmedim. Bunu evinde kullanmak isteyen çıkar mı acaba meleklerim? Bana adam asmacayı anımsattı. İnsanda intihar etme duygusu uyandırıyor sanki .Yok ben çok mu depresifim:) Yine de çocuk odaları için aydınlatma modeli olarak bunu kullanmamakta fayda var:) Buyrun canlarım ipli aydınlatma modeli;

Böyle aydınlatma gördünüz mü meleklerim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle ayakkabı gördünüz mü?

böyle ayakkabı gördünüz mü?

böyle ayakkabınız olsun ister misiniz:piha:
  2. Böyle ruj gördünüz mü ?

Böyle ruj gördünüz mü ?

1-2 hooooopp tamam yok öyle 2 hamlede ruju herkez yapar buyrun bakalım hadi yapın hahaha yeni moda buda hahaha
  3. Daha önce böyle bir abajur gördünüz mü meleklerim?

Daha önce böyle bir abajur gördünüz mü meleklerim?

Abajur modelleri İlginç tasarımlar Daha önce böyle bir abajur gördünüz mü bilmiyorum ama ben görmemiştim meleklerim. Daha önce duvara yansıtma yapana aletler piayasaya girdi ama bunun farkı kendisinin abajur olması. Çok değişik abajur modelleri var ama benim gözüm bunda kaldı. Yatak odasının duvarına yansıtırsa seyrede seyrede uykuya dalmak güzel olurdu. Burun meleklerim projeksiyon abajur...
  4. Böyle Perde Gördünüz mü meleklerim?

Böyle Perde Gördünüz mü meleklerim?

Manzaralı perdeler Desenli perde modelleri Benim için en önemli dekorasyon parçalarından biridir. bu yüzden evimize perde seçerken epey titiz davrandık. Her bir odada farkı perde modelleri seçtik. Sonuç çok içimize sindi. Bu resimli perdeleri ise çok eğlenceli buldum fon perde olarak kullanılsa daha hoş olur.

Sayfayı Paylaş