boyle bir babayi kiniyorum

dilek86

Yeni Üye
Üye
boyle bir babayi kiniyorum
arkadaslar ben avusturyada yasiyorum iki gunden beni gazeteler bu olaydan bahsediyo bir baba kizi bodruma hapsetmis ve kendi kizindan 7 cocugu olmus inanamiyorum boyle bir sey nasil oluyo bu arada sunuda belirtiyim kiz hic disariyla bagkantisi olmamis sadece bodrumda babasini goruyomus almaca anladigim kadariya annesi aklini kaybetip kiz kucukne kacmis

Ce: boyle bir babayi kiniyorum

arkadasim her kadin cocuk dogurabilir ama her kadin anne olamaz bu adamlar icinde gecerlidir her erkegin cocugu olabilir ama her erkek baba olamaz...baba olmak anne olmak bambaska bisey...bu olayi duydugumda bende cok sasirdim ..allah hepimize evlatlarimiza hayirli omurler versin ne diyim...

bbu haberlere iğrençlik diyorum son zamanlarda ne kadar çok arttı

yaw çok şey yazarım da .............yaniii okudukça sinirkatsayım artıyor onn için pek yazmayım hey allahım ne günlere kaldık evlatlarımızı sen koru yarabbim

Evt bende okudum kizina tecavuz edip ondan 7 cocuk yapmakla kalmamis birde bebeklerden biri ikizmis ve ikiz bebeklerden birinide öldürüp tencerede yaktigini itiraf etmis hayvan...

Bu kişi kızından olan torununa bile tecavüz etmiş.İnsanın tüyleri diken diken oluyor.Allahım ne günlere kaldık daha neler göreceğiz kim bilir.

Cevap: boyle bir babayi kiniyorum

türkiye de de verildi galiba bu haber okumuştum tövbe yarabbim dedim çivisi çıktı dünyanın allah kimseyi şaşırtmasın

Cevap: boyle bir babayi kiniyorum

okuduklarıma inanamıyorum ya böyle analık babalık olamaz olsun dünyanın sonu geliyor galiba bir baba evladına bunu nasıl yapar insanlık dışı bir olay ya

Geri