gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Boyum kısa diyen kadınlar ve boyu kısa kadınlar

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kısa kadınlar avril lavigne boyu kaç avril lavigne boyu hayal garip kaç hayal garip
    Britney Spears (1.58) Belki inanmayacaksın ama onun boyu sadece 1.58! Miami sıcağında bile giydiği topuklu kovboy çizmeleriyle durumu çok güzel idare ediyor. Şimdi liposuction da yaptırdı oh mis!

Missy Elliott (1.55)
    Rap müzik camiasının nadir kadınlarından Missy Elliott’da boy fukaralarından. 1.55 boylu yıldız, giydiği parlak renklerle durumu hiç de umursamadığını cümle aleme ispatlıyor!

Salma Hayek (1.57)“Once Upon a Time in Mexico” filminde 1.75′lik Antonio Banderas’ın yanında ne kadar da minik duruyor değil mi? Hele “Frida” filminde tüm karakterlerden daha kısa boyluydu. Ama başrolü ondan başkası kapamadı. Dünyanın en seksi güzellerinden biri olduğunu söylemeye de hiç gerek yok.

Kylie Minogue (1.55)

Boyunun kısalığını kıyafetlerle kamufle etmekte onun kadar ustası yok. Dar jean pantolon ve üstlerle sanki 1.80 gibi duruyor. Tabii bir de alışveriş yaparken bile ayağından çıkarmadığı topuklu ayakkabıları.

Madonna (1.55)
    Küçük dev kadın Madonna’nın da boyu bir hayli kısa. Eskiden bu daha çok belli oluyordu ama son zamanlarda merak saldığı pilates sayesinde boyu sanki 10 cm uzayıverdi.

Avril Lavigne (1.58)
    Avril’in boyu diğer hepsinden uzun sayılır. Neredeyse 1.60′a varan boyuyla rakiplerini geçen Avril Lavigne, ince ve kıvrak fiziğiyle gayet uzun görünüyor.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence boy hiç önemli deil hem boyu kısa olan insanlar hep daha başarılı oluyorlar bilmiyorum buda bir raslantı ama siz sağlıklı eli ayağı olan insanlar oluğunuz için şükredin boy da neymiş

3. crn91

crn91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah sağlık versin gerisi teferruat.

4. 3harflimeyve

3harflimeyve Forum Okuru

kısa boylu bayanlar için boy uzatma yönteminden en iyi tulum

Yönetimin notu: Link vermek kesinlikle yasaktır. Bilginize..

5. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Artık boy o kadar sorun olmuyor topuklu ayakkabılar kadınları kurtardı fakat erkekler hala çözüm aramakta

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hepsi benden kısa boyum 163

7. dürüst

dürüst Forum Okuru

Başın göğe mi erdi ?

aysen* bunu beğendi.
  8. foreverangel

foreverangel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Madonna bu konuda çok iyi bir örnek, pilates postür için inanılmaz yararlı bir spor. Tavsiye ederim.

9. eb-ru

eb-ru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    türkiyede erkekler çokmu uzunki gayet uygun bence bırbırne

10. mrveee35

mrveee35 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Minyon tipli olmak daha güzel

11. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Çokta uzun olup napıcaksın yaa ben böyle iyiyim :D

Boyum kısa diyen kadınlar ve boyu kısa kadınlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlar sakın boyum kısa diye üzülmeyin!

Bayanlar sakın boyum kısa diye üzülmeyin!

boyunuz kısa diye üzülmeyin Britney Spears (1.58) Belki inanmayacaksın ama onun boyu sadece 1.58! Miami sıcağında bile giydiği topuklu kovboy çizmeleriyle durumu çok güzel idare ediyor. Şimdi liposuction da yaptırdı oh mis! Missy Elliott (1.55) Rap müzik camiasının nadir kadınlarından Missy Elliott’da boy fukaralarından. 1.55 boylu yıldız, giydiği parlak renklerle durumu hiç de...
  2. boyum kısa yorum yapın lütfen:(

boyum kısa yorum yapın lütfen:(

kısa boyluyum boyum kısa mutsuzum 21 pont kaç cm 15 pont kaç cm mrb ben 17 yaşındayım boyum 160 çok kısa hissediyorum kendimi 17 yaşından sonra uzayan oldu mu yorumlarınızı bekliyorum annem 161 babam 187 sizler kaç cnm uzadınız bnm yaşımdan snra yardım edin lütfen:(
  3. Yağlı Boya Kadınlar

Yağlı Boya Kadınlar

yağlı boya kadın yağlıboya kadın resimleri yağlı boya resimleri tabloları yağlıboya tabloları Yağlı boyadan tuale aktarılan sanatlar.Harika resimler.
  4. Boyum kısa mı ?

Boyum kısa mı ?

Ben 14 yaşındayım boyum 148 cm.Yaşıma göre normal boy seviyesinin 1 cm üstünde.Bu bana göre çok kısa.Sizcede boyum çok kısamı yoksa normalmi?
  5. Boyum kısa ne yemeliyim ne içmeliyim ve boyumu nasıl uzatabilirim ?

Boyum kısa ne yemeliyim ne içmeliyim ve boyumu nasıl uzatabilirim ?

Merhaba ben internetten bakınırken dikkatimi bişey çekti anne ile babanın yaşları toplanıp 2 ye bölünüp 13 çıkarılıyomuş böylelikle kız çocuklarının olması gereken boy öğreniliyomuş ben yaptım benimki 151 çıktı ve çok kısaa babam ve annem de kısa annem adet ini 5. Sınıfta olmuş bende 6. Sınıfta oldum her ergenlik çağında büyüme patlaması yaşanıyomuş yani adet döneminden önce olduktan sonrada 5...

Sayfayı Paylaş