gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Brezilya nakışından birkaç örnek model

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Brezilya nakışını beğenen ve yapmayı seven hanımlar için birkaç örnek model [​IMG]

Çok şık durmakla beraber,sabır isteyen bir nakış modeli.Ama bizim becerikli hatunlarımızın yapamayacağı el işi yoktur sanırım:)

Brezilya nakışından birkaç örnek model konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Brezilya Nakışı Tepsi Örtüsü

Brezilya Nakışı Tepsi Örtüsü

brezilya nakışı brezilya nakışı tepsi örtüsü nasıl yapılır video videolu anlatım harika Melişlerim Çok Şık Tepsi Örtüsü Mutlaka Bakmalısınız Bu konu Emeklilik Hobileri Sitesinden alınmıştır. Daha fazla modellere buradan ulaşabilirsiniz.
  2. İngiliz kordon nakışından örnek modeller

İngiliz kordon nakışından örnek modeller

ingiliz nakışı ingiliz danteli kordon işi danteli modelleri nasıl yapılır Hanımlar buda ingiliz kordon nakışından örnekler... Diğer bir adıda Dantel Anglez olan bu kordon nakışı, iğne nakışı ve dantelin kombine edildiği bir elişi türü. Tabiki bu sadece kordon tekniğinden oluşmuyormuş arkadaşlar örülen uzun kordon desenin-şablonun üzerine dikilerek tutturulup aynı...
  3. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...
  4. Brezilya Nakışı Ve Yapımı...

Brezilya Nakışı Ve Yapımı...

Brezilya Nakışı Yapımı Brezilya Nakışı Modelleri Ben pek anlamam örgü nakıştan filan ama görünce insan dayanamıyor ve hemen bende paylaşayım dedim...Resimlerde böyle anlatmış ama umarım siz halledersiniz...Zaten emeğin sonunda süper bişey ortaya çıkıyor...Buna değer değil mi meleklerimiz....:) Bu nakışlarda ilginizi çekebilir....Muhteşemler....

Sayfayı Paylaş