gebe
  1. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48

bu arabalardan biri sizde olsaydı

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında hüzün meleği 26 tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha çok değişimiş bunlar

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    yolda görsem bunlara bakarken kaza yaparım ben

bu arabalardan biri sizde olsaydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz olsaydınız ne yapardınız :)

siz olsaydınız ne yapardınız :)

İskeledesiniz, son vapura yetişmek için hızlı hızlı yürüyorsunuz, bir bakıyorsunuz vapur iskelede ama iskeleden biraz ayrılmış gibi sanki. Koşmaya başlıyorsunuz, son 100 metre, turnikelerin üzerinden atlıyorsunuz, bütün gözlerin üzerinizde olduğundan eminsiniz. Son bir hamle yapıp uzun bir atlayış yapıyorsunuz ve bingo! Vapurdasınız. Yerden kalkıp pantolonunuzu silkeliyorsunuz mağrur bir...
  2. Bu arabalar elektrikle çalışıyor..

Bu arabalar elektrikle çalışıyor..

Convention Center'da açlan Washington Auto Show fuarı, otomobil meraklılarını biraraya getiriyor. Artan petrol fiyatları ve yükselen çevreci duyarlılık, otomobil üreticilerini alternatif üretim arayışına iterken, Fuarda da en çok ilgiyi hem benzin hem de elektrikle gidebilen "hibrit" arabalar topladı. Benzin sarfiyatını azaltmak üzere tasarlanan "hibrit" otomobiller...
  3. Siz olsaydınız NYAPARDINIZ

Siz olsaydınız NYAPARDINIZ

Genç erkek sevgilisiyle birlikte otobanda motorla son sürat gitmektedir.Kız nolur biraz yavaşla kaza yapacağız der oğlan yavaşlarım ama sıkıca sarıl der kız sarılır beni sevdiğini söyle der kız seni seviyorum diye bağırır oğlan şu kaskı başımdan alıp kendine taksana çok sıktı der kız takar ve çocuk fren tutmadığı için motorla bir bariyere çarpar sadece kız kurtulmuştur.Gerçek sonradan ortaya...
  4. Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz?

Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz?

Evet arkadaşlar buyrun seçin bakalım mutluluk sizce hangisi? Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz? Mutluluk bunlardan hangisi sizce? Bir bebeğin gülümsemesi mi? Karlı bir gecede şömine başında uyumak mı? sırayı bozmayın Yağmur altında ıslanmak mı? Sevgiliyle gecirilen romantik bir an mı? ah ah nerde o günler...
  5. siz olsaydınız nasıl davranırdınız??

siz olsaydınız nasıl davranırdınız??

herkese selam fikir ve tavsiyelerini almak için yazıyorum kayınvalimdem ile ilgili sorun diyemem çünkü aramızda mesafeli bir ilişki olduğu için çok şükür büyük bi sorunumuz yok sessiz sakindir öle laf sokması iğneleyici sözleri yoktur ama ben ailemden gördüğüm kadarıyla annem çok özençlidir heveslidir mesela eşime içinde gelir hediye alır yada ona ufak bile bişey götürdüğümüzde memnun olur...

Sayfayı Paylaş