gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bu aşkın gözüyaşlı

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Allah ağlatmasın meleklerim ama gözyaşı olmadan aşkını yaşayan yoktur sanıyorum ki size güzel bir şiir.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok Güzel , Tskler Paylasim Icin :):)

bu aşkın gözüyaşlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözüyaşlı Bir Babanın Günlüğünden

Gözüyaşlı Bir Babanın Günlüğünden

İnsanoğlu varolduğu günden beri acılar ve sevinçler içinde yaşamıştır. Bazen bunlardan biri ağır basmış, bazen diğeri; bazen biri uzun sürmüş, bazen de diğeri. Tabiî ki bunların dengelendiği zamanlar da olmuş. Tıpta ağrı eşiği diye bir ifade vardır; vücuda uygulanan herhangi bir fizik güce veya değişik hastalıklarda içeriden olan uyarılara karşı, ağrının hissedilmesi ve şiddetinin algılanması...
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Aşk Budur

Mustafa Yıldızdoğan - Aşk Budur

Mecnuna Dar Gelen ÇÖlde Yerİm Var Ferhat DaĞlar Deldİ,taŞta Terİm Var Nesİmİnİn Bedenİnde Derİm Var YÜzyillardan Bana GeÇen AŞk Budur Fermanlari HİÇe Sayan AŞk Budur. Yesevİden ÖdÜnÇ Aldim Hirkayi Haci BektaŞ Nefesİnde Kilpayi Yunus Oldum Tamamladim Halkayi YÜzyillardan Bana GeÇen AŞk Budur Fermanlari HİÇe Sayan AŞk Budur Dede Korkut Destaninda Harf Benİm KÖr OĞluna Gİden Posta Benİm Zarf...
  3. aşk budur

aşk budur

aşk budur işte sözleri Herkes aşkı farklı tarif eder.Size göre aşk nedir?Tarif edin bakalım:) Aşk Fransa'da bir komedi, İngiltere'de bir trajedi,İ talya'da bir opera, Almanya'da bir melodramdır. Marguerite Blessington Aşk, geceyi bile gün ışığına boğabilir. A. Salle Aşkın gelişi, aklın gidişidir. Antoine Bret Aşk eşeğe bile dans ettirir. Fransız Atasözü Yüreğin yüksekliğine...
  4. Bu Aşk Senide Çoğaltacak

Bu Aşk Senide Çoğaltacak

seni seviyorum seviyorum seni Çoğalarak seviyorum SENi giderek daha çok...Her şeyi yeniden öğrenir gibi öğrendiklerimi biriktirir gibİ çoğala çoğala ... Uzaklığında da yakınlığında da her zaman ve her mekanda. SENi sevmenin nöbetini tutuyorum Yüreğim ellerimde karda kışta deli yağmurda... Mavide yeşilde parlaklığı giderek artan bir çiçek gibi....
  5. AŞK budur !!!

AŞK budur !!!

Aşk buydu işte Aynaya baktım bu sabah Hayalini çizdim Gözlerini bakışını Gülümsemeni Ne çok özlediğimi hissetim… Gözbebeklerimin içindeydin sanki Aynanın içinden çıkıp geleceksin sandım Sarılacaksın sımsıcak Hayallere daldım Her hayalde Biraz daha sen oldum Sonra konuştum seninle Elimi uzattım tuttun Sevgi buydu işte Hissetmek… Yaşamak… Aşk buydu…...

Sayfayı Paylaş