gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bu ayakkabılar Bileğinin hakkıyla yılın trendi oldu!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Bu yıl kadınların gözdesi, bilekte biten ayakkabılar... Özellikle renkli opak çoraplarla çok şık duran bu ayakkabılar, genellikle mini eteklerle kombinleniyor... Önü açık, Nicole Miller. Bağcıklı, Diane von Furstenberg.

sabah.com

Bu ayakkabılar Bileğinin hakkıyla yılın trendi oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakkı Bulut - Ben Buyum

Hakkı Bulut - Ben Buyum

Ben buyum, ben buyum, ben buyum sevgilim Ben buyum, ben buyum, ben buyum sevgilim Ne köşküm, sarayım, ne servetim var Ne malım, ne mülküm, ne servetim var Sana bir saltanat vaat edemem ki Yalnız seni seven temiz bir kalbim var Ben buyum, ben buyum, ben buyum sevgilim Yalanla Kuramam aşkın temelini Allah’tan korkarım aldatamam seni Yeminler uydurup çalamam kalbini Aşkın öldürse de mahvetse de...
  2. bu yılın modası ayak bileği çantası

bu yılın modası ayak bileği çantası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu Yılın Trendi Midi Etek 2012 Modelleri

Bu Yılın Trendi Midi Etek 2012 Modelleri

midi etekler midi etek modelleri 2012 etek modelleri 2012 Hem hanım hanımcık, hem de kullanımı rahat midi etek ve elbiseler bu senenin gözdeleri arasında melekler :) Rengarenk ve desen desen hazırlanan midi etek modelleri içinden sizler için beğendiklerimizi paylaşmak istiyoruz :) İşte 2012 midi etek modelleri..
  4. Bu Yazın Yeni Trendi Irregular Choice Topuklu Ayakkabılar...

Bu Yazın Yeni Trendi Irregular Choice Topuklu Ayakkabılar...

Irregular Choice Ayakkabılar Irregular Choice Desenli Topuklu Ayakkabılar Alışılmışın dışına çıkıp biraz dikkat çekmeye ne dersiniz...Her zaman farklılık yanlısı olanlar için muhteşem ayakkabılar tasarlandı..İşte Irregular Choice Ayakkabılar bu yazın gözdelerinden ve hem şık hem farklı tarzda bir ayakkabı.... Irregular Choice topukları Çiçek desenler bir parça çilek yüksek...
  5. Bilekten Bantlı Şık Topuklu Ayakkabılar

Bilekten Bantlı Şık Topuklu Ayakkabılar

Bu konu, Bilekten Bantlı Şık Topuklu Ayakkabılar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, topuklu ayakkabılar zarafetin göstergesidir adeta. Kıyafetin tamamlayıcısı olan topuklu ayakkabıların bilekten bantlı modelleri ise son derece şık bir görüntü verir. Yalnız bilekten bantlı modeller her ayakta hoş durmaz. Öncelikli olarak bacakların uzun olması gerekir. Çünkü bilekteki bant...

Sayfayı Paylaş