gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bu bitkisel çayı için karı-koca kavgasına veda edinnn...

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Kayseri'de, sakinleştirici etkisi olduğu iddia edilen bitkilerle yapılan çay, "Karı-koca kavgasına bitkisel çözüm" etiketiyle satışa sunuldu... İşte ilginç çay...

[​IMG]Kayseri'de, sakinleştirici etkisi olduğu iddia edilen bitkilerle yapılan çay, "Karı-koca kavgasına bitkisel çözüm" etiketiyle satışa sunuldu. Herbalist Nuri Akdamar, "kantaron, civan perçemi ve karabaş otu"nun sakinleştirici etkisi olduğunu söyledi.

Bu nedenle sık sık kavga eden karı-kocalar ve gelin-kaynanalara bu otların karışımından elde edilen çayı önerdiklerini ifade eden Nuri Akdamar, "Yaklaşık bir litre kaynamış suya bir çorba kaşığı bu karışımdan atılarak çay gibi demleniyor. Elde edilen çay, yan etkisi olmadığı için istenildiği kadar içilebiliyor. Otların sakinleştirici etkisi olduğu için ya kavgaları çıkmadan önlüyor ya da çıkan kavgaların kısa sürede yatışmasını önlüyor" dedi...

AA

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: bu bitkisel çayı için karı-koca kavgasına veda edinnn...
    paylaşımın için tşkler cnm

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bulmak lazım biraz :minik: her evde bulunması lazım :hhh:

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

evet jelicim her eve lazım canım

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar bu çay bir ticaret ürünü olmasın sakın...vallahi katılıyorum her eve lazımda bir örneğini en iyisi ben kullanayımda görelim barii...ya daha sakın yada eskısınden daha asabi olurmusuz :haha:...canım saol denemekte fayda var

6. Mavi_Melek

Mavi_Melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben bi demlik içiorum banamısın demio:hhh: bencede ticari kazanç için van gölü cenavarı işine döndürmüşler bunu da :hhh: kocacım biraz sonra senle kavga edecem ama sen şu çayı iç hele ben ne dersem diyim sen hep sakin sakin gül emi:hhh::hhh::hhh:

bu bitkisel çayı için karı-koca kavgasına veda edinnn... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karı koca muhabbetleri

karı koca muhabbetleri

karı koca sözleri KadınLar & ErkekLer Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: --Niye bir suru kasete para verdin bizim evdeTeyp yok ki? --Sen sütyen aldığında ben soruyormuyum?:hhh: :hhh: Koca eve zil zurna sarhoş girer ve karısına bakarak: --NE kadar çirkin olduğunu biliyormusun? --Sen'de pis ve sarhoşsun diye cevap verirkarisi. --ݝyi de benimki sabah'a...
  2. Karı-Koca Münasebetlerinde Âdab

Karı-Koca Münasebetlerinde Âdab

karı koca muhabbeti için dua erkek karısına nasıl davranmalı koca karısına nasıl davranmalı karisina nasil davranmali kocanın karısını sevmesi için dua İslâm'da aile müessesesi, otoriteye değil, "sevgi"ye dayanır Sevgisiz otorite, kırıp dökmekten, kalpleri birbirinden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramaz Ailenin temel fertleri olan karı-koca arasında sevgi ve saygı olduğu takdirde,...
  3. Sıkı bir karın için bu besinleri tüketin!

Sıkı bir karın için bu besinleri tüketin!

Sıkı bir karın için uzmanların sizler için önermiş olduğu ve tüketmeniz gereken besinler hakkında ki bilgileri sizler için aktarıyorum Karnınızın seksi bir sıkılığa sahip olması için sadece egzersiz yapmak yeterli değil! Beslenme şeklinize de özen göstermelisiniz. İşte karın sıkılaştırıcı 10 iyi besin. * Badem: Bu lezzetli ve çok yönlü çerez, protein ve lif içeriyor. Ayrıca iyi de bir...

Sayfayı Paylaş