gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

bu da darkanGEL..:)

Konu, 'Çöplük' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 8 Haziran 2008
  2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bu da darkanGEL..:)

inşalah dileklerim güzel olu kızıda annesi kadar çok güzel. allah evladının acısını göstermesin. ömür boyu mutluluklar dilerim

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Canım çok şekersin kızın ayrı bi şeker Allah size bağışlasın onu. mutluluk ve sevgi hiç bi zaman ayrılmasın sizden.

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:D:D:D ALLAHIM kızınada sanada hayırlı kapılar açsın hayata dair tüm dilekleriniz gerçek olsun sen bunu hakediyosun burçakcım canım bnm

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

kızında senin gibi çok güzel...İkinizede Allah sağlıklı uzun ömürler versin...Herşey gönlünüzce olur inşallah :) bu iki güzel bayana bendede + rep

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Canım benim, buranın bana kattığı güzelliklerden birisin, kızınla sana bir ömür boyu mutluluklar ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. Sevgilerimle Dark Angel'ım :) Hayatında o güzel yüzün gibi güzel geçsin hep...

7. DarkAngeL

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

canım benim bilgem adminim...daha da sonrasında modlarımız şekerim karamelam:)miniğim aynilim,pasikam, railam ve asqimsin hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim..hepinize bende sevdiklerinizle huzurlu,mutlu,sağlıklı,bir yaşam boyu aşkkk dolu günler diliyorum..sizleri çok ama çok seviyorum canlarımın içleriii:) :) :) :) :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Ağustos 2013
  8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

rabbim kızınla sana bir ömür boyu mutluluk huzur sağlık versin ALLAH sana bağışlasın her şey gönlünce olsun canım:)

9. DarkAngeL

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler canım çitosum benimm:)

10. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Sana rep yok sende küçükken kazana düştün :D Bu arada bersucuk tosuncuğa slm lar tosun dediğini duymasın :D:D

11. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Canım ailenle birlikte sağlık mutluluk ve huzur dolu yıllar diliyorum.

12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

canım benim seninle olan tüm duygularımı biliyorsun...10 seneden fazladır benim canım,kanım.herşeyimsin.can dostum oldun herzaman.Allahıma binlerce şükür ki senin gibi bir dostu çıkardı karşıma:)şu an yollarımız uzak olsada herzaman kalbimdesin kalbindeyim biliyorum....biliyorsun...Rabbim bundan sonra tüm güzellikleri sana ve Bersu'ma nasip etsin inşallah:)o her zaman gülen yüzün pozitifliğin hiç solmasın bitmesin tatlım ben seni öyle tanıdım ve hep öyle bilmek ve hatırlamak istiyorum...hayat karşısında tüm mücadelerinde Allahım sana kolaylıklar sağlasın.yolun açık bahtın güzel olsun bundan sonrası için....canımmmmsın:) +rep bendende

13. DarkAngeL

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

handanca öncelikle sana çok teşekkürler..sağol canım sanada ailenle bir ömür boyu mutluluklar sağlık ve sıhat nasip etsin allahımm..:)

14. DarkAngeL

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

baş adminim M.C. teşekkürler herzaman yanımdaydınız ve bana en büyük desteği sağladınız..herşey için çok teşekkür ediyorum..+rep vermesende olur:)sen bizi gönlünden silme yeter:)....

canımmmm...aşkımmmm...sarışın bombamm...herşeyimmm...kankimm..candostumm..benimm allahım iyiki senin gibi biriyle dostum..sen bana güçlü kadını öğretensin..dimdik ayakta olan kadını!! evet şimdi uzaktayız ama kalplerimiz herzaman beraber olacak senin üzüntün benim.senin sevincinde benim sevincim olacak.sen gökyüzündeki yıldızların sayısını biliyormusun? ben bilmiyorum önemlide değil zaten..işte bizim sevgimiz onlardan da çokk seni çok seviyorum can dostum benim:) +rep için de teşekkür ediyorum.biliyorum ki m.c nin cebindeki akrep hiçbirzaman sana uğramıyor:D:D:D:D:D:D:D

15. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

çok tatlısın valla kızında sana benzemiş:)benden de rep:D

bu da darkanGEL..:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu da Geçer

Bu da Geçer

BU DA GEÇER... Yazan: Okay Gönensin Dervişin biri, uzun ve yorucu bir yolculuktan sonra bir köye varır. Karşılaştığı köylülere kendisine yemek ve yatak verecek biri olup olmadığını sorar. Köylüler dervişe kendilerinin fakir ve evlerinin de küçük olduğunu söyleyip onu Şakir diye birinin çiftliğine gönderirler. Derviş yola koyulur. Yolda rastladığı köylülerin anlattıklarından, Şakir’in...
  2. Bu da Burcunuzun Özelliği

Bu da Burcunuzun Özelliği

Sinir olmamak i,çin kendi burç yorumunuzu okumayın:minik: KOÇ (21 Mart-20 Nisan) Sözünde duramayan, özgüveni olmayan, gıcık şahsiyet. Hayat boyu illa birileri onu iteleyecek. Var ya, bütün ev kuşları, ana kuzuları genelde bu burçtan çıkar. Bunun sevdası bile bir halta yaramaz. Genelde platonik takılır haspam. Yoktur ki cesaret denen şeyin zerresi bunda, gidip de söylesin. Hadi bir...
  3. Bu da erkeklerin duası...

Bu da erkeklerin duası...

Elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile akşam birisi ile Aminnnnnnnnnnn Allahım karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım Allahım o aldatmasın ben aldatayım benim güzel karım dul kalmasın ben kalayım Amin
  4. Bu Kadarına da Pes.!

Bu Kadarına da Pes.!

Öncelikle okul hayatımla ilgili bir kaç cümle edeyim.Dersleri iyi olan bir öğrenciydim.Fakat öğretmenleri tarafından pek sevilmeyen biriydim çünkü haylazb asi aykırı bir öğrencilik hayatım oldu.. Neyse ben anıma geçeyim:tasu: Sene 2007 nin haziran ayları,Artık dönemin son günleri hiç bir hoca ders yapmıyor,Bizim din kültürü Hocamızın ders anlatası tuttu.Benimde belli vakitten...

Sayfayı Paylaş