gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu ev eriyor.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İlginç tasarımlar Göz yanılsaması

Her geçen gün öyle değişik mimari tasarımlar çıkıyor ki büyülenmemek elde değil. Bugün kie le alacağım konu ilginç bir mimari örneği olan eriyen evler :) Evler tabiki erimiyor da boya kullanırken göz aldatıcı boyama teknikleri kullanıldığından sanki ev eriyormuş izlenimi veriyor.

Kimi zaman evimizde rahat, huzur, ferahlık gibi duyguların yanı sıra, merak uyandırıcı, görenleri ilk etapta şoka uğratan ve paniğe kapılmalarına sebep olan dekoratif yapılar kullanmak isteriz.
    Bayanların en sevdiği yiyeceklerden olan çikolata ve dondurma, kötü bir ortak paydada buluşmaktadır: ikisi de eriyen besinlerdir. Aynı şekilde evini de seven bayanların yeni gözdesi, o çok sevdikleri dondurmalar gibi eriyen görüntüye sahip dekorasyon stilleri. Bir düşünsenize evinize giren arkadaşınızın yeni duvarınızı görünce bir an gözlerinin fal taşı gibi açılıp, “Evin eriyor” diye korkuyla kapıya sarıldığını. Yahut, bu nasıl olur diyerek ağzı açık kaldığını.

Bunu yapmak aslında o kadar da zor değil. Tıpkı Paris’deki Georges V caddesindeki “Trompe l’oeil” binasında olduğu gibi. Fransızcası göz aldanması anlamına gelen bu binanın yapımında kullanılan teknik ile, karşıdan bakıldığında eriyor gibi görünüyor ki binayı bilmeden gidenler biran hayret ve korku ile bakıp kalıyor.

Basit boyama hileleri ve gölgelendirmelerle evinizin duvarlarında da uygulayabileceğiniz bu tarzla bırakın eviniz ilginçliğini her zaman korusun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Haziran 2012
  2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    aaaaaa çok ilginç ilk defa gördüm ama pek hoş bi görüntü değil bence

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    olsun ama değişik:)

Bu ev eriyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu evler taştan

Bu evler taştan

Taş ev örnekleri İlginç mimari yapılar Ağaç evleri çok beğeniyorum. Ahşabın kokusu bana doğayla başbaşa olmanın mutluluğunu tattırıyor. Ağaç ev modellerini gördüm ama taş ev modellerini daha önce görmemiştim. Sizde benim gibi daha önce talş ev görmediyseniz buyrun birlikte görelim:)
  2. Bu Müstakil Ev Harika

Bu Müstakil Ev Harika

Müstakil Ev Örneği Ev Tasarımı Villaya benzeyen bu müstakil ev bence çok harika meleklerim. Ailenizle sıcacık bir yaşam süreceğiniz bu iki katlı şirin bir ev dekorasyonu bence sizin tüm anılarınızı saklayacak. Bahçesinde yıllarınızı geçireceğiniz bu müstakil ev tasarımı bence tam da size göre.
  3. "Bebek İşi" Dizisi Bu Gece Sona Eriyor!

"Bebek İşi" Dizisi Bu Gece Sona Eriyor!

bebek işi dizisi, bebek işi dizisi bitiyor, bebek işi Sevgili melekler, show tvnin bir dizisi daha ekranlara veda ediyor. Bu gece yayınlanacak olan bölümüyle bitecek olan Bebek İşi dizisinde başrollerde Nurgül Yeşilçay ve Timur Acar rol alıyordu. Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın Bebebk İşi'nden sonra 'The Killing' dizisinin uyarlamasında bir dedektifi canlandıracağı öğrenildi.
  4. Görüş Günü Kadınları Bu Akşam Sona Eriyor

Görüş Günü Kadınları Bu Akşam Sona Eriyor

görüş günü kadınları, görüş günü kadınları dizisi, görüş günü kadınları final Sevgili melekler, Fox Tv'nin büyük umutlarla yayınına başladığı dizisi Görüş Günü Kadınları da reyting canavarına yenik düştü. Dizi bu akşam yayınlanacak final bölümüyle ekranlara veda edecek. FOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Şenay Gürler, Yıldız Çağrı Atiksoy, Semra Dinçer ve Nesrin Cavadzade'nin...
  5. Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

benim için üzülme dizisi, benim için üzülme, show tv benim için üzülme Sevgili melekler, show tvnin beğeniyle izlenen dizisi Benim İçin Üzülme dizisi bu akşam final bölümüyle sona eriyor. Karadeniz'in en uzun soluklu dizisi olarak izlediğimiz Benim İçin Üzülme, bu hafta 55.bölümüyle seyircisine veda ediyor. Niyazi, Buke’ye yeni bir hayat kurmak için çabalamaktadır. Harun’dan...

Sayfayı Paylaş