gebe
  1. dilaralbayrak

dilaralbayrak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Konu, 'Gebelik' kısmında dilaralbayrak tarafından paylaşıldı.

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi fakat ben o heyecanla soramadım bu değer normal mı kaç haftalık hamileyim diye

2. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    benim bi bilgim yok canım ama illaki yardımcı olacaklardır hayırlı olsun hamileliğin:D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,

Daha hamileliğiniz çok çok yeni, iki gün sonra kan testi yaptırdığınızda bu değerlerin iki katı yada daha fazlasına çıktığını göreceksiniz. Bir hafta sonra yaptırdığınız teste göre beta hcg değerlerini bize bildirirseniz size net birşey söyleyebiliriz. Ama unutmayın hepsi yaklaşık bir değer olur. Net değer için, kesenizin oluşması ve doktorunuzun ultrasonla bakaraz size net bir bilgi vermesi gerekmektedir.

Bu arada hayırlı olsun :)

4. dilaralbayrak

dilaralbayrak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Saolun arkaşlar darısı olmayanların başına kan testinde yanılma olmaz dimi :) tam olarak ne kadarlık acaba çok merak ediyorum

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetım 6 gün gecikti doktora gıttım kan testi yaptılar

adetım 6 gün gecikti doktora gıttım kan testi yaptılar

adetım 6 gün gecikti doktora gıttım kan testi yaptılar negatif cıktı orda çözelti iynesi vurdular 4 5 gune adet görürsün dedı doktor hala adt göremedim kafayı yiycem napmalıyım lütfen yardım edın
  2. kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

gebelik kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim bana yardımcı olurmusunuz?
  3. adet olamıyorum kan testi yaptırdım

adet olamıyorum kan testi yaptırdım

17 kasim son adetim ve suan 20 kasim olmadim. 18 inde kan testi yaptirdim 0,15 ve idrar testlerim negatif hamilemiyim sizce ? dokror izinliydi gösteremedim. sogan suyuna baslasammi yeniden kan vercem ? Teşekkürler
  4. Kan testi 0 çıktı

Kan testi 0 çıktı

Merhaba , şuana kadar başımdan 2 hamilelik geçti bi kızım var 2 yaşında , 2 ay öncesinde kürtaj oldum , hamile olduğumu cok fazla gegirmek , gaz çıkarmak , ve kasık Ağrı'larımdan anlamıştım , simdi aynı durumları yaşıyorum , 15 temmuzda adet gördüm 21 inde bitti , gaz şikayetlerim ve ağız tadımın bozuk oluşu ve kasık Ağrı'ları nedeniyle 7 agustos da kan testi yaptırdım test sonucu 0.00 çıktı ....
  5. kan testi yaptırsam çıkar mı?

kan testi yaptırsam çıkar mı?

merhaba.benım adetım 7 gun gecıktı.döllenmeden bu yana 12gun gectı.dun erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı.bugunde azda olsa kanamam var sızce regl mı lekelenme mı? kahverengı olarak geldı basta ama kırmızı olarak devm ettı.cok kasık agrım var.kanda gebelık testı yaptrsam cıkar mı sızce.erken oldugu ıcın cıkmaz dıye okkuyorum her yerde .yardımcı olursanız cok sevınırım

Sayfayı Paylaş