gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bu Hayattan Aldığınız En Büyük Ders

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bu hayattan aldığınız en büyük ders nedir melekler?

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bu Hayattan Aldığınız En Büyük Ders
    pişmanlığın asla fayda vermeyeceği....

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    en yakınımın en uzağım olduğunu dost sanıp düşmanım olduğunu birkaç kere anladım anlamam icin gözümün icine baka baka ben düsmanınım diye bildi yani ... allah beni korusun :)

4. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    sakin düsmanim diye ona agzina geleni sayma gün gelir dostun olur
    sakin dostum diye her sirini verme gün gelir düsmanin olur

bunu ögrendim

ve bekara es bosamasi kolaymis bunu ögrendim

5. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyi herkese anlatmamak gerektiğini en iyi dostunun sadece ailem oldugunu anladım

Bu Hayattan Aldığınız En Büyük Ders konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ;.hayatta;. YaptiĞiniz En BÜyÜk Çilginlik Nedİr

;.hayatta;. YaptiĞiniz En BÜyÜk Çilginlik Nedİr

hayattaki en büyük çılgınlık yaptığınız en büyük çılgınlık nedir hayatta yapılan çılgınlıklar hayatta yapılacak çılgınlıklar :eek:;.HAYATTA;. YAPTIĞINIZ EN BÜYÜK ÇILGINLIK NEDİR:eek:
  2. Hayat Derslerİ

Hayat Derslerİ

Herkes kendi tercih ettiği şekilde yaşar. Ama siz yine de bu hayat derslerine bir göz atın. Belki de kötü giden hayatınızı iyiye çevirebilecek bir ipucu vardır. * İyice tanımadan hiçbir insana bağlanma. * Bitmemiş ilişkilerin üzerine ilişki kurma, acı çeken sen olursun. * İyice soruşturup diğer insanların da haklı olabileceğini düşün. * Seni takmayanı sende takma, konuşmayanla asla konuşma....
  3. Bu Hayattaki En Büyük Lüksünüz Nedir?

Bu Hayattaki En Büyük Lüksünüz Nedir?

Herkesin kendince bir yaşamı, kendince zevkleri vardır... Bir de kişisel lükslerimiz vardır. Ancak lüks deyince 5 yıldızlı oteller, limuzinli yolculukları kastetmiyorum burada. Bazen vakitsizliğin bunalmışlığında bir kitabı okuyup bitirebilmektir kişisel lüks, bazen en katı rejimlerin ortasında bir porsiyon tatlıdır, bazen yıllarca gurbetin acısından bir haftalık da olsa kurtulmaktır,...
  4. Hayattan aldığınız en büyük ders nedir?

Hayattan aldığınız en büyük ders nedir?

Hayatın dersleri bitmez...her gün yeni bir tane verir...kimini gözümüze soka soka, kimini çaktırmadan... Her dersi de her kapasite anlayamaz tabi... :hasta: Evet kızlar hayattan aldığınız en büyük ders nedir_? Şunu yaptım boyumun ölçüsünü aldım oturdum dediğiniz birşeyler yaşadınız mı? Benim aldığım derslerden bazıları:laugh: Kimseye sırrını verme..:dil: Herkese hak ettği değeri...
  5. en büyük zenginlik  bence budur ....

en büyük zenginlik bence budur ....

Kadının biri cömert olduğu söylenen yaşlı bir bilgeye gidip: -Bu şehirde benden fakir insan yok!. demiş. Bana biraz yardım eder misiniz? Bilge adam kadının kucağındaki bebeğin bir ipeği andıran yanaklarını okşayıp öptükten sonra: Demek fakirsin!.. demiş. H...em de çok fakir. Ama karşılıksız yardım yapmak âdetim değil!. Eğer yardım istiyorsan çocuğunun parmağını satman gerekir.. Kadın önce...

Sayfayı Paylaş