gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bu Japonlar ne çatlak insanlar

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çatlak insanlar çatlak sitenin insanları [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: bu Japonlar ne çatlak insanlar
    bu japonlar varya bu japonlar rüyacım hepsi delüüüüüüüüüü geriiiiiiiiiiiiiiii
    bide akkıllılarmış hı eline sağlık rüyacım

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yok bu japonlarda gercekten var bir degisiklik ama ben cözemedim dogrusu... emegine saglik canim

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Evet özellikle bu resimdeki amcam hepsinden daha çatlak... Delilikle dahilik arasındaki çizgiyi bol bol aşıyorlar :D

bu Japonlar ne çatlak insanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Bu Japonlar

Ah Bu Japonlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Japonlar insan seklinde karpuz üretti...

Japonlar insan seklinde karpuz üretti...

Japonya "Lüks meyve" adı altında ürettiği farklı formlardaki meyveleri Arap ülkelerine satarak yılda 2 milyar dolar kazanıyor.Karpuzların tanesi de 672 dolara çıkıyor... Teknoloji dünyasının liderlerinden Japonya tarıma da el attı. Ülke ihracatını yaptığı 'lüks meyve' satışından yılda 2 milyar dolar kazanıyor. Japonya ileri teknoloji ve akıllı pazarlama metodlarını...
  3. Bu japonLardan hangisi uyuyor ...?

Bu japonLardan hangisi uyuyor ...?

Pek Zeka Sorusu degil Meleklerim ama bence zeka sorusundan cok daha zor :D :D Bu Japonlarin Arasinda Uyuyani varmış, ve hangisi Diye Soruyorum ! Ben uyuyanı bulamadımmmm :D:D:D:D:D buyrun :deli::deli::deli:
  4. ayy bu insanlar neden benimle uğraşıyor

ayy bu insanlar neden benimle uğraşıyor

ewet meleklerim bu insanlar neden benimle uğraşıyor birine slm diyorum benim dilek ismindekilere antipatim var diyor çekilmez ve alıngan olurlarmış diğerine benimle konuşma diyorum hala laf atıyo ne bu şimdi şuraya muhabbet etmeye giriyorum hiçkimseyle sorunumda olmadı şimdiye kadar neden milletin benimle sorunu var anlayamıyorum

Sayfayı Paylaş