gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu Kapı tokmağını elleyebilir misiniz?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İlginç tasarımlar Kapı tokmağı modelleri
    Kapıyı açmak zorunda kalsam bu el şeklinde kapı tokmağını elleyipte o kapıyı açmam ben kalırım orda muhtemelen. Ünlüler zombi olursa onlar bu kapı tokmağını teercih edebilirler tabiki:)

Bu Kapı tokmağını elleyebilir misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kapı hırsızı gözünden tanıyor

bu kapı hırsızı gözünden tanıyor

Hırsızların korkulu rüyası olacak teknoloji harikası bu kapılar anahtarla değil bir bakışla açılıyor . Ankara'da bir firma retina ile tanınan kapı üretti. Dünyada 4 yerde bulunan retina ile tanınan kapı, hırsızların korkulu rüyası olacak. Ayrıca retina ile tanınan bu kapı anahtarlarını sık sık unutanlara çare olacak. Alman marka kapıya monte edilen cihaz sayesinde ev sahibi gözleri ile...
  2. Su sahip mi kabına?

Su sahip mi kabına?

Çayın da ta­dı ne gü­zel­di de­min! Ko­ku­su mis gi­bi ya­yıl­mış­tı, oda­ya. Bi­raz şe­ker, bil­lur bir kır­mı­zı­lık ve off; kıv­ra­na­rak tü­ten bu­har... Sı­ca­ğı, par­mak uç­la­rın­dan içi­ne iş­ler­ken yu­dum yu­dum içer­sin. Ama son­ra; “Ta­dı...
  3. Kapına Gelsem..Sever misin O Zaman .

Kapına Gelsem..Sever misin O Zaman .

Kapına Gelsem..Sever misin O Zaman . . O sendin..Göze baktığımız zamanlar işte o zamanları hatırla....Sen bir göz yaşımı bile akıtmazdın... bende senin asla... ağlamamıza izin vermezdik...Şimdi ya şimdi noldu bebeğim...Noldu o aşkla dolu yıllarımız noldu o paylaştığımız yıllarımız...Şimdi bebeğim şimdi noldu o yıllarımız....Özledim senle geçirdiğim günleri....Özledim o senli yıllara...
  4. Bu saklama kapları çok şirin

Bu saklama kapları çok şirin

Saklama kabı modelleri Dekoratif saklama kapları Bu hayvan figürlü saklama kaplarını çok beğendim meleklerim. rengarenk mutfak dekorasyonuna şıklık katarlar. İstersek çocuk odasında da kullanabiliriz tabiki. Bu tasarımcılarger gün yeni birşeyler tasarlıyorlar ve hepsi çok hoş oluyor nedense:)
  5. hamile miyim? Bu nedir?

hamile miyim? Bu nedir?

Nişanlımla korunmasız ilişkiye girdik. Her ihtimale karşı 2 saat sonra ella hapı kullandım. Ovulasyon günüme denk geldi ayın 7si yani.. Ertesi gün tekrar 1 defa kısa süreli korunmasız ilişkiye girdik ama boşalma olmadı. Adet günümde siyaha yakın az bir kanamam oldu ve devam etmedi. Bu neden kaynaklanıyor bilgilendirebilir misiniz?

Sayfayı Paylaş