gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Bu kolyelere bakmadan geçen sonra çok üzülür benden söylemesi ;)

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Koşun hanımlar bu birbirinden güzel kolyeleri ilk gören siz olun bakalım hangi melek ilk gördü??

öncelikle sitedeki güzel hamişlerimize bu hediye mdir:bebem:

Young bride ve tavuk_kavurma bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :deli: ben gördümm ben gördümm ilk gören ben olduğum için bunu bana vereceksinn şikerim :D:D

Young bride bunu beğendi.
  3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

[​IMG] Güle güle kullan asicim:)

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkür ederimm canım benimmmmmmmm :kiss:

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şık modeller var ya bayıldım walla paylaşım için tşk.

Bu kolyelere bakmadan geçen sonra çok üzülür benden söylemesi ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haydee yetişen alıyor benden söylemesi!

haydee yetişen alıyor benden söylemesi!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bakmadan geçmeyin  çok komikler

bakmadan geçmeyin çok komikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bakın Tanrı Erkek Ler İçin Ne Yaratmış...ÇOK GÜZEL BAKMADAN GEÇMEYİN BENCE

Bakın Tanrı Erkek Ler İçin Ne Yaratmış...ÇOK GÜZEL BAKMADAN GEÇMEYİN BENCE

4. Bu ilanlara bakmadan geçmeyin

Bu ilanlara bakmadan geçmeyin

Bazen öyle ilanlar asıyorki vatandaşlarımız gülmemek elde değil bunlardan bir kaç tanesini sizler için buldum işte..
  5. Örgü Fırfırlı Bebek Yelek Modelleri Bakmadan Geçmeyin Üzülürsünüz

Örgü Fırfırlı Bebek Yelek Modelleri Bakmadan Geçmeyin Üzülürsünüz

Örgü Fırfırlı Bebek Yelek Modelleri- Bebek örgüleri denince bende akan sular durur. Her türlüsünü çok beğenir her gördüğüm örgü modelini ayrıntılı olarak incelerim. Siz de benim gibiyseniz bu konu tam size göre. Bazı dokunuşlar var ki bebek örgülerine çok yakışıyor. Özellikle kız bebeklere özel kullanılan motif ve dokunuşlar çok fazla. Fırfırlar gibi.. Fırfırlı elbiseler fırfırlı yelekler...

Sayfayı Paylaş