gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Bu mutfak önlükleri çok cici....

Konu, 'Moda Güncel' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Sizcede cok cici degillermi bu önlükler Meleklerim :)

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlılar walla emeğine sağlık hele kaynanam görse bayılır....

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]ayy çok cici bunlar ya.ellerine sağlık.yemek yapasım gelduuuuuuuuuuuu.

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ay bundan bende istiyorum yaa:grev:cici de lafmı çok şekerler yaa...emeğine sağlık kuzu

Bu mutfak önlükleri çok cici.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfak önlüğümü yoksa kıyafet mi çok şıklar

Mutfak önlüğümü yoksa kıyafet mi çok şıklar

:)Elbiseye benzer mutfak önlükleri..!!
  2. Şirin mutfak önlüklerini çok beğeneceksiniz

Şirin mutfak önlüklerini çok beğeneceksiniz

farklı mutfak önlükleri şirin mutfak önlükleri Mutfak denilince aklınıza hemen yemek ve bulaşık gelir değil mi?:DŞahsen benim öyle:DBazen günümün tamamı mutfakta geçer.Özellikle bir misafirim geleceği zaman mutfaktan hiç çıkmam.Ve mutfakta yemek yaparken yada pasta yaparken en çok svediğim ve gerek duyduğum 2 şey vardır.Birincisi mutfak önlüğü ikincisi de havlu:DEllerim sürekli suyun...
  3. Şirin Mutfak Önlükleri

Şirin Mutfak Önlükleri

mutfak önlükleri mutfak önlüğü şirin önlükleri Ev hanımlarının günlük yaşantılarında en çok ihtiyaç duydukları modellerden birisi olan mutfak önlükleri firmalarının üretmiş oldukları şık ve şirin tarzları ile sizlerle buluşuyorlar.. Çalışma zamanında bile şıklığından ödün vermek istemeyenler bu önlüklere bir göz atabilirler.. Bunların arkasıda olsun ben bunları dışarıda bile giyerim ayol...
  4. Bu mutfak önlüklerine bayılacaksınız.

Bu mutfak önlüklerine bayılacaksınız.

Mutfağınızın hem açşısı hemde şıkı olmak bu önlüklerle artık mümkün. Tasarımcıları 7 farkı kadın tasarlayıp bu kadınların kişiliklerine göre mutfak önlüğü tasarlamıştır. Ayrıntılı bilgi,daha fazla çeşit ve satın almak için tık tık Neşeli Önlükler - Bir Mutfak Önlükleri Kolleksiyonu İşte benim en beğendiğim karakterler ve önlükleri İşte tam beni yansıtan bir karakter. Kokoş mu kokoş. Prenses...
  5. Mutfak önlüğü çok sempatik

Mutfak önlüğü çok sempatik

Mutfak önlüğü modelleri yeşil mutfak önlüğü Bu sene dekorasyonda puantiye modası oldukça yaygın. Mutfak önlük modelleri de bu modadan nasibini almış. Fıstık yeşili renkte oldukça hoş duruyor. Mutfak önlüğü ihtiyacı olan melekler bu sempatik önlüğü sdüşünebilirler.

Sayfayı Paylaş