gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

bu senenin modasında konçlu botlar var!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu senenin botları bu senenin moda botları modası botlar senenın moda botlari [​IMG]

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu sene de moda olabilir

3. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben begenmedim sahsen tarzim degiller

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bende begenmedim ama emegine saglık cnm

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık cnm

bu senenin modasında konçlu botlar var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu senenin kışş saç modasıı

bu senenin kışş saç modasıı

bu senenin saç modası bu senenin moda sacları saç modelleri :melek: Katlı kesimler bu senenin modası. Kullandığınız kesime birkaç kat ekleterek daha modern gözükebilir, saçlarınıza hacimli bir görüntü verebilirsiniz. Saçlarınızı kısaltmak istemiyorsanız da katlı kesim sizin için çok uygun. Eğer saçlarınız dalgalıysa uzun, gittikçe artan katları tercih edin. Saç teliniz çok ince ise kulak...
  2. Bu yazın saç modasıyla ilgili bilginiz var mı?

Bu yazın saç modasıyla ilgili bilginiz var mı?

modayla ilgili yazılar modayla ilgili sözler saç ile sözler makaleler sorular Hepinizin bildiği gibi uzunca bir süredir kuaförden çıkmış gibi görünmeyi pek sevmiyoruz. Saçlarımıza özel günler, düğün, davet, mezuniyet gibi durumlar dışında çok özendiğimizde ortaya doğallıktan uzak, sahte bir görüntü çıkıyor. Saçınızın modeline ve rengine karar verirken mutlaka dikkate almamız gereken yaş,...
  3. Bu Senenin Gözdesi Tunikler

Bu Senenin Gözdesi Tunikler

tunik tasarımı bu senenin tunikleri bu senenin moda tunikleri tunik modelleri Sezonun trendi tunik modelleri arkadaşlarım...Hem çok şık hem çok spor olabileceğiniz birbirinden şık tunikler :tik:
  4. İşte Bu Senenin Modası

İşte Bu Senenin Modası

bu senenin botları bu senenin moda botları modası modasi modasi 2010 İspanyol paça, beyaz kotlarınızı çıkartın.... Baharın gelişiyle, İspanyol paçadan skinnye pek çok farklı modelin bulunduğu beyaz kotlar, modada başrole hazırlanıyor Modası hiçbir zaman geçmeyen jeanler, yeni sezonda beyaz renk ve yeni trendlerle gardıroplarımızdaki yerini koruyor. Gündüzleri lastik ayakkabı ve...
  5. Senenin Trendi Püsküllü Bayan Bot Modelleri

Senenin Trendi Püsküllü Bayan Bot Modelleri

Son zamanlar da alışverişe çıkma fırsatı bulduysanız eminim ki püsküllü kıyafetler, aksesuarlar ve ayakkabılar gözünüzden kaçmamıştır. Ben de bir bayan olarak alışverişe oldukça meraklıyım ve hatta az önce alışveriştem geldim:) Mağazalar da gözüme ilk çarpan detaylardan biri püsküllü giyim ve ayakkabılar oldu ve tabiki bunları kombine edeceğiniz püsküllü çanta modelleri... Sizler için bu yazım...

Sayfayı Paylaş