Bu Tarz Benim Öykü Serter Kimdir ?

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Bu Tarz Benim Öykü Serter Kimdir ?
öykü serter kimdir,öykü serter kaç yaşında,öykü serter nereli,bu tarz benim sunucusu öykü kimdir,işte benim stilim öykü serter biyografisi

öykü-serter-kimdir.jpg

Öykü Serter 25.02.1975 Ankara Çankaya doğumludur. Liseyi Ankara Ted kolejinde okuduktan sonra üniversiteyi Haccettepe Üniversitesi’nde Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümünde bitirmiştir. Bunun yanısıra Latin Dili ve Edebiyatını da okumuştur. Daha sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Radio-TV yüksek lisansını tamamladı. Şuan Bahçeşehir Üniversitesi’nde Sinema-Medya doktorasını sürdürmekte.

Öykü Serter, CHP İstanbul milletvekili Nur Serter’in kızıdır. Babası ise mali muşavirdir. Öykü Serter’in boyu 1.64 cm kilosu 47 kg. olmasına rağmen iyi bir fiziği ve sporcu yapısı vardır. Yüzme dalında toplam 800 madalya kazanmıştır bu madalyalardan 250 tanesi altındır. Yüzmede kurbağa branşında çok iyidir. İlk medya ile tanışması Capital Radio’da DJ’lik yaparak olmuştur. Daha sonra ise Number One Fm’de çalışmış ve ardından da Cine 5 te yayınlanan 5’de 5 adlı müzik programıyla iyice tanınmaya başlamıştır. Öykü Serter’in en iyi özelliklerinden biri metinleri kendi hazırlamasıdır.Biri Bizi Gözetliyor programının bütün bölümlerini Öykü sunmuştur. BBG’den sonra Akademi Türkiye ve Anadolu Rüzgarı adlı programları sunmuştur. 2014 yılında yayınlanan Bu Tarz Benim adlı programda juri görevi yaptı.

Sunuculuk Yaptığı Yarışma Programları : Bu Tarz Benim, Anadolu Ateşi, Akademi Türkiye, Biri Bizi Gözetliyor, Acemi Birlik, B.U.M
Oynadığı Filmler : 2004 – İstanbul Şahidimdir (Dizi) , 2006 – Ahbir Polis Olsam (Dizi)

Geri