Bu Yanlışları Yapmayın,Doğru Erkeği Bulun.

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Bu Yanlışları Yapmayın,Doğru Erkeği Bulun.
Hala kendiniz için doğru erkeği mi arıyorsunuz ? Şimdiye kadar çevrenizdekilere verdiğiniz ve uyguladığınız taktiklerin hiç birisi işe yaramadı mı?? Oysa bunlara hiç gerek duymadan, doğru erkeği bulabilirsiniz.Yeterki gerçek kuralları bilin..

10072009140615_358_630128200-1581.jpg

Küçük bir kız çocuğuyken bile hayatınızın en mutlu ve en görkemli gününün düğün gününüz olacağını düşünürsünüz. Kendini yetiştirmek, iyi bir eğitim almak, işinde çok başarılı bir kadın olmak hep hedefleriniz arasındadır ama güzel bir evlilik yapamazsanız, ulaşılan çoğu hedef boşa gitmiş olur. Çünkü evlilik tüm hayatınızın asıl özetidir. Ama önemli olan evlenecek birini bulmak değil, doğru erkeği bulmaktır.

Şimdi evlilik fikrini bir kenara bırakın ve öncelikle gerçekten de size en uygun erkeği bulabilmeyi hedefleyin. İzlemeniz gereken yol gerçekten çok basit. Kendiniz olun yeter!

Aşkın 4 ana kuralı

1. Hayatınızın amacı evlenmek değil. Hayatınızın amacı, alabileceğiniz en sevilen ve en gerçek kadın olmak.

2. Aşk hayatınız bir erkek bulmaya değil, "gerçek" siz için doğru erkeği bulmaya odaklanmalı.

3. Doğru erkeği bir kere bulduktan sonra amaç, onun asıl bağlantıyı yapmasını sağlamak değil, onun yerine sağlıklı, sevgi dolu, karşılıklı saygıya dayanan gerçek bir ilişki yaratmak olmalı.

4. Doğru erkekle karşılıklı saygıya dayanan, gerçek bir ilişki yarattığınız zaman, aranızda bir aşk ilişkisi doğal olarak ortaya çıkacaktır.

Kendinize bunları söyleyin

- Benim için doğru erkeği istiyorum. Beni gerçekten ben olduğum için sevmesini istiyorum.

- Tam benim aradığım kişi olduğuna emin olmak istiyorum.

- Sağlıklı, sevgi dolu, bir ilişki için onunla beraber çalışmak istiyorum ki aramızda evlilikle sonuçlanacak bir bağ oluşsun.

Gerçek kural 1:

"Ne ekersen onu biçersin"

Erkeklere onların size davranmalarını istediğiniz şekilde davranın. Nasıl mı, işte izlemeniz gereken yol.

- Eğer bir erkeğin size düşünceli davranmasını istiyorsanız, ona karşı düşünceli olun.

- Eğer bir erkeğin size dürüst olmasını istiyorsanız, ona karşı dürüst olun.

- Eğer bir erkeğin size saygılı davranmasını istiyorsanız, ona karşı saygılı olun.

- Eğer bir erkeğin size açık olmasını istiyorsanız, ona karşı açık olun.

Gerçek kural 2

"Arzularını ve korkularını bilin"

Erkeklerin de sizin kadar güven ve sevgiye ihtiyaçları olduğunu aklınızdan çıkarmayın. İşte erkeklerin korkuları ve arzuları:

Erkeklerin gizli arzuları:

- Sizi mutlu etme arzusu

- Sizin hoşunuza gitme arzusu

- İşleri doğru yapma arzusu

- Size karşı açık olma ve sevme arzusu Erkeklerin gizli korkuları:

- Nasıl yapacağını bilememe korkusu yeterli olamama korkusu

- Yanlış yapma korkusu

- Onu reddedeceğiniz korkusu

Gerçek kural 3

"Oyun oynamayın"

Oyunlar çocuklar içindir veya çocuk gibi davranmak isteyen yetişkinler için.

- İyi anne babalar çocuklarına yalan söylememeyi, -miş gibi yapmamayı, insanları kandırmamayı öğretirler. Eğer çocuğunuz sizinle bu tip oyunlar oynasaydı, sizin için problem olmaz mıydı? Öyleyse, erkeklerle oyun oynamak sizce doğru mu? Hayır, değil.

- Oyun oynamak, bir erkekle doğru şekilde iletişim kuracak veya ona nasıl davranacağını tasarlayacak kadar zeki olmadığına inandırılmış kadınlar içindir ve dahası onlar bir sürü "yapın" ve "yapmayın" listesi ezberlemek zorundadırlar.

- Oyun oynamak, doğal içgüdülerini kullanmamak üzere uyarılmış ve olaylar üzerine dakikası dakikasına düşünemeyecek kadar yeteneksiz olduklarına inanan kadınlar içindir.

- Oyun oynamak, bir ilişkinin amacının, bir nişan yüzüğü almak olduğunu ve böylece kazandığını düşünen kadınlar içindir.

- Oyun oynamak aptalcadır ve siz aptal değilsiniz.

Gerçek kural 4

"Kendiniz olun"

Kendiniz olmak demek, her düşüncenizi, her duygunuzu, her hareketinizi karşınızdakine olduğu gibi aktarmak ve göstermektir. Örneğin, çok heyecanlı ve enerjik bir yapınız var, ille de hanım hanımcık ve ağır görüneceğim diye, kendinizi sıkmayın. Tepkilerinizi verin ve düşüncelerinizi söyleyin. Belki de çok ciddi ve entelektüel sohbetlerden hoşlanan birisiniz ve sıradan muhabbetlerle vakit öldürmek size göre değil. Erkek arkadaşınız hoşlanmadığınız sohbetleri gereksiz uzatıyorsa, bunu ona söyleyin.

- Farklı davranmaya çalışmayın.

- Kendinize, bir erkeğin hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir imaj yaratmaya çalışmayın.

- Yalnızca erkekler ondan etkileniyor diye, kız arkadaşınız gibi davranmayın.

Rol yapmak ne demektir

- Umurunuzda olduğu halde, soğukkanlı davranmak.

- Söyleyecek bir şeyleriniz olduğu halde sessiz ve ihtiyatlı davranmak.

- Uygun olduğunuz halde meşgulmüş gibi davranmak.

- Size bir hediye verdiğinde, memnun ve etkilenmiş olduğunuz halde kayıtsız kalmak.

- Gerçek siz hakkındaki bilgileri saklamak.

Kaynak-Hülya dergisi

:hayal::cheer2::dombili::dombili::Laie_23::puhas:yhaa eet katılır bunları yapmak doru ve akışına bırakın ama tüm iffetile ;):mery::mery:

Son düzenleme:
Aslinda bazi kurallar her iki cins icinde gecerli olan ana kurallar,kisacasi size nasil davranilmasini istiyorsaniz sizde karsinizdakine oyle davranin.Iliskilerde duygulari saklamak,basli basina bir kopukluk.

Ne ekersen onu biçersin"

Erkeklere onların size davranmalarını istediğiniz şekilde davranın. Nasıl mı, işte izlemeniz gereken yol.

- Eğer bir erkeğin size düşünceli davranmasını istiyorsanız, ona karşı düşünceli olun.

- Eğer bir erkeğin size dürüst olmasını istiyorsanız, ona karşı dürüst olun.

- Eğer bir erkeğin size saygılı davranmasını istiyorsanız, ona karşı saygılı olun.

- Eğer bir erkeğin size açık olmasını istiyorsanız, ona karşı açık olun

Hepsi iyi güzel hoş güzelbilgeler verdiğini için teşekkürler ama bu kısım dogru değildir çünkü onlara değer vermezseniz değerli olursunuz bu dediklerini yaptım ama olmadı değer verdim değersiz oldum

Geri