gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Bu Yastiklar Çok Değişik

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

yastik kiliflari, yastik kilifi

Meleklerim 2012 yilin en degisik Yastik kiliflari burada, civil civil, Ayakkabi formundaki yastik cok komik duruyor valla.....

Bu Yastiklar Çok Değişik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok çok değişik sözler !!  (:

çok çok değişik sözler !! (:

değişik sözler körkütük yaşar bazı insanlar aşkı sen kör o kütük makyajı akıyor farkının herkesleşiyorsun değişik sözler facebook külkedisi ne yapsın kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı meleklerim hayata,aşka,mutluluğa,yalnızlığa,dostluğa dair okuyup beğendiğimiz -kısa ve öz- sözleri bu başlık altında toplayalım istiyorum... okuduğumuz kitaplardan alıntılar,kısa...
  2. Çok değişik patik modelleri

Çok değişik patik modelleri

değişik patik modelleri farklı patik modelleri değişik örnekleri degişik örnekleri degişik Ben evde patik giymeyi çok seviyorum renk renk ve model model patiklerim var.Ama bu patik modelleri beni inanılmaz cezbetti diyebilirim herberi ayrı güzel modelleri gördüğünüzde eminim sizlerde bana hak vereceksiniz böyle farklı patikleri ben çok seviyorum tek üzüldüğüm nokta örgü işi bilmeyişim ama...
  3. Marjinal misiniz?Hem de bu kadar!!!(Çok çok değişik çantalar)

Marjinal misiniz?Hem de bu kadar!!!(Çok çok değişik çantalar)

Marjinalim ,değişiğim,bende olan hiçkimsede olmamalı ve olamaz , her zaman en değişik ben olmalıyım mı diyorsunuz?Marjinallik,ve değişiklik adına herşeyi yapıyor musunuz meleklerim?E bakın bakalım bu çantaları taşıyacak ve kullanacak kadar marjinal misiniz?
  4. Çok Değişik Kupalar

Çok Değişik Kupalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Çok değişik abajurlar

Çok değişik abajurlar

değişik abajurlar değişik fotoğraflar Çok değişik abajurlar.Çokta şıklar :)Bunalımda olanlara hahahahahaha buda insanı wc ye teşfik ediyo heÜtülencek kıyafetleri bu abajurun altına koyunca kendiliğinden ütüleniyo hahaha buda beim icadım.

Sayfayı Paylaş