gebe
  1. PerSem

PerSem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evinizi çılgın yapmanın yollarını biliyor musunuz?? :)

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında PerSem tarafından paylaşıldı.

Evinizi çıldırtmanızın yolları çok... İşte ilginç perde ve eşyaları[​IMG]... Sizleri başbaşa bırakıyorum... :) [​IMG]

Banyonuzu diskoya çevirin...

Korkunç perdeler...

Yada eğlenceli yastıklar... :)

Yada çeşitli tarzda askılar...

Duvarlarımızda genellikle kullanım rahatlığından dolayı seçtiğimiz askılıklar günümüzde farklı ve çılgın tasarımlar ile iç mekanlara renk katıyor. Muhteşem görünümü ve çılgın tasarımı ile birbirinden farklı askılık modellerini sizlere sunuyorum.... Sizde benim gibi şaşırmaya hazır mısınız?

Akrobatik askılar...

Korkunç askılar...
    Jaluzi veya baskılı stor perdeler ile de evinize değişik bir hava katabilirsiniz...

Evinizi çılgın yapmanın yollarını biliyor musunuz?? :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağız kokusundan kurtulmanın yollarını biliyor musunuz

Ağız kokusundan kurtulmanın yollarını biliyor musunuz

Ağız kokusundan kurtulmanın yolları Düşünün ki önemli bir iş görüşmesinin ortasındasınız; her adımı doğru attığınızı ve işi aldığınızı düşünmeye başladınız. Görüşmenin sonunda kendinizden emin bir şekilde ayağa kalktınız el sıkıştınız ve “sizinle konuşmak bir zevkti sizden haber bekliyorum” dediniz. Bir anda görüştüğünüz kişinin ifadesinin değiştiğini dudaklarını buruşturduğunu fark ettiniz,...
  2. kötü yol dizisi oyuncuları kimler biliyor musunuz

kötü yol dizisi oyuncuları kimler biliyor musunuz

Yeni bir dizi başlayacakmış galiba, okullar da tatil rahat rahat izlerim diyorum, dizinin adı kötü yolmuş, acaba oyuncu kadrosu hakkında bilginiz var mı ?
  3. Kötü Yol Dizisinin Konusu ne biliyor musunuz?

Kötü Yol Dizisinin Konusu ne biliyor musunuz?

Kızlar yeni sezon dizileri arasında sırf İlker aksum oynuyor diye ilgimi çekti Kötü Yol Dizisi acaba bu dizinin konusu ne aranızda Kötü Yol Dizisinin Konusu hakkında bilgisi olan var mı?
  4. Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları kimler biliyor musunuz

Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları kimler biliyor musunuz

Kızlar Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları kimler bu dizide kim oynayacak ve dizi ne zaman hangi kanalda başlıyacak biliyorsanız lütfen bu sayfadan bizimle paylaşın.
  5. Evinizi dekorasyon ile huzurlu yapmanın yolları

Evinizi dekorasyon ile huzurlu yapmanın yolları

Evinizi dekorasyon ile huzurlu yapmanın yolları Eviniz de huzursuzlanmaya başladıysanız , gözünüze kasvetli gelmeye başladıysa , dekorasyonunu değiştirme zamanınız gelmiş demektir. Çoğumuzun evin de eskiden en çok gördüğümüz mobilya türü, kahverengi ton mobilyalardı. Günümüz de hala tercih edenler var, tavsiyem değişime karar verdiğiniz an kahverengi mobilyalardan kurtulmanız. Mesela...

Sayfayı Paylaş