buda benım imkansız hayalim

melegim

Yeni Üye
Üye
buda benım imkansız hayalim
aman aman burda hayal kurmak serbesmışş bende kurayım bakalım
rahat bir yaşam kosturmasıızz çocuklarımla doyadoya vakıt gecırmek uyumak dınlenmek
ayyy vallaa bunların hayal edıyorumm huzuruuuuuu istiyorumm :Dancing_furious:

Ce: buda benım imkansız hayalim

Canim melegim benim umarim bütün hayallerin gerceklesir... Sen cok iyi birisin herseyin en iyisine layiksin canimmmmm....

dilerim ki Rabbimin bütün güzellikleri senin saçlarına bir yıldız misali yağsın melom.

dilerimki Rabbim gönlünü hiç ama hiç incitmesin.

dilerim ki tebesümlerin hiç eksik olmasın.

dilerimki bir ömür boyu başrı ve mutluluk peşini bırakmasın :amen:

canım unutma ki Allah güçlü ve zeki kullarına mücadele isteyen bir yaşam sunar çünkü Rabbim hiç bir kulunu darda bırakmaz O biliyordur ki sen herşeyin üstesinden gelecek kapasiteye sahipsin ve sana her zaman dediğim gibi ALLAH her dar günün sonunda bir bol gün yaşatır unutmaki dar günlerin bitimine az kaldı :)

biz her zaman yanındayız ki ben kendi adıma senin için elimden geleni ardıma koymam.

Sen çok özel bir dostsun MELO :love:

aslında biliyormusun melocum bu asla bi hayal değil her insanın istediği şeylerdir ama bazen hayatın akışı ve birazda şansızlık diyelimki bu isteklerimizden bizi mahrum eder...mutlaka herkesin ev içerisinde türlü türlü sorunları vardır sorunsuz ev yok diye düşünüyorum..ama bazen insanlar o sorunlar karşısında kendini bırakıverir ve acizce davranır...ama sen işte o aciz insanlardan değilsin;)herzaman dediğim gibi melo çok güçlü bir karakterdir...bunu sende biliyorsun ve o güçlüklerin üstesinden geleceğine ben canı yürekten inanıyorum.benim dileğim o güçlüklerle savaşırken dimdik ayakta kalman ve çocuklarınla bir ömür boyu beraberce mutlu sağlıklı huzurlu bir hayat sürme mücadelende Allah her zaman yanında olsun ve sana sonsuz bir güç ve mücadeleci bir ruh versin....belki hemen olmıcak ama göreceksinki sende bu azim olduktan sonra eminimki bu istediklerine Allahın izniyle kavuşacaksın canım...herşey gönlünce olsun...Allah çocuklarının başından seni eksik etmesin ve onlarla hep güzel günler paylaşmanı nasip etsin bundan sonra...melo yıkılmaz ve yıkılmıcakta herzamanki gibi dimdik ayakta kalacak....;)

Ben senin için ne desem az... Güzel insan, iyi kalpli dost, tatlı dilli sırdaş... Sevgi dolu yüreğinden dökülüp gelen cümlelerin kadar güzel olsun yaşamın. Hayat bize her zaman istediğimizi getirmese de yaşam bir şekilde devam ediyor. Hep sınavlardan geçiyoruz, hep sınanıyoruz, önemli olan ayakta kalmak ve birşeyleri başarmak. İşte sen bunu becerebilen güçlü insanlardansın. Yüreğindeki sevgi eksilmesin, gülen yüzün yine hep mutluluk dolsun. Hakkında da hayırlı olsun birtanem benim...

allah yardım cın olsun..okuduklarıma gore cok ıyı bı ınsanmıssın..ALLAHyardımcın olur:):):

belli olmaz rabbimin kime neyi vereceği önemli olan onu üzmemek inşallah rabbim sana gönlündekileri verir canım

belki tüm kadınların hayali bu umarım senin gibi bizlerinde hayali birgün gerçek olur canım

üzülme melek allah dağına göre kar verirmiş canım allah her zaman senin ve tüm onu seven biz aciz kulların yanındadır yeterki sen hayata olan itikatını kaybetme canım dileklerin gerçek olsun aminnnnnnnnnnnn

Geri