gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

buda benım imkansız hayalim

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

aman aman burda hayal kurmak serbesmışş bende kurayım bakalım rahat bir yaşam kosturmasıızz çocuklarımla doyadoya vakıt gecırmek uyumak dınlenmek ayyy vallaa bunların hayal edıyorumm huzuruuuuuu istiyorumm :Dancing_furious:

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: buda benım imkansız hayalim
    Canim melegim benim umarim bütün hayallerin gerceklesir... Sen cok iyi birisin herseyin en iyisine layiksin canimmmmm....

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

dilerim ki Rabbimin bütün güzellikleri senin saçlarına bir yıldız misali yağsın melom.

dilerimki Rabbim gönlünü hiç ama hiç incitmesin.

dilerim ki tebesümlerin hiç eksik olmasın.

dilerimki bir ömür boyu başrı ve mutluluk peşini bırakmasın :amen:

canım unutma ki Allah güçlü ve zeki kullarına mücadele isteyen bir yaşam sunar çünkü Rabbim hiç bir kulunu darda bırakmaz O biliyordur ki sen herşeyin üstesinden gelecek kapasiteye sahipsin ve sana her zaman dediğim gibi ALLAH her dar günün sonunda bir bol gün yaşatır unutmaki dar günlerin bitimine az kaldı :)

biz her zaman yanındayız ki ben kendi adıma senin için elimden geleni ardıma koymam.

Sen çok özel bir dostsun MELO :love:

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

aslında biliyormusun melocum bu asla bi hayal değil her insanın istediği şeylerdir ama bazen hayatın akışı ve birazda şansızlık diyelimki bu isteklerimizden bizi mahrum eder...mutlaka herkesin ev içerisinde türlü türlü sorunları vardır sorunsuz ev yok diye düşünüyorum..ama bazen insanlar o sorunlar karşısında kendini bırakıverir ve acizce davranır...ama sen işte o aciz insanlardan değilsin;)herzaman dediğim gibi melo çok güçlü bir karakterdir...bunu sende biliyorsun ve o güçlüklerin üstesinden geleceğine ben canı yürekten inanıyorum.benim dileğim o güçlüklerle savaşırken dimdik ayakta kalman ve çocuklarınla bir ömür boyu beraberce mutlu sağlıklı huzurlu bir hayat sürme mücadelende Allah her zaman yanında olsun ve sana sonsuz bir güç ve mücadeleci bir ruh versin....belki hemen olmıcak ama göreceksinki sende bu azim olduktan sonra eminimki bu istediklerine Allahın izniyle kavuşacaksın canım...herşey gönlünce olsun...Allah çocuklarının başından seni eksik etmesin ve onlarla hep güzel günler paylaşmanı nasip etsin bundan sonra...melo yıkılmaz ve yıkılmıcakta herzamanki gibi dimdik ayakta kalacak....;)

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ben senin için ne desem az... Güzel insan, iyi kalpli dost, tatlı dilli sırdaş... Sevgi dolu yüreğinden dökülüp gelen cümlelerin kadar güzel olsun yaşamın. Hayat bize her zaman istediğimizi getirmese de yaşam bir şekilde devam ediyor. Hep sınavlardan geçiyoruz, hep sınanıyoruz, önemli olan ayakta kalmak ve birşeyleri başarmak. İşte sen bunu becerebilen güçlü insanlardansın. Yüreğindeki sevgi eksilmesin, gülen yüzün yine hep mutluluk dolsun. Hakkında da hayırlı olsun birtanem benim...

6. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

allah yardım cın olsun..okuduklarıma gore cok ıyı bı ınsanmıssın..ALLAHyardımcın olur:):):

7. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    belli olmaz rabbimin kime neyi vereceği önemli olan onu üzmemek inşallah rabbim sana gönlündekileri verir canım

8. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

belki tüm kadınların hayali bu umarım senin gibi bizlerinde hayali birgün gerçek olur canım

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

inşallah dilediklerin olur canım

10. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

üzülme melek allah dağına göre kar verirmiş canım allah her zaman senin ve tüm onu seven biz aciz kulların yanındadır yeterki sen hayata olan itikatını kaybetme canım dileklerin gerçek olsun aminnnnnnnnnnnn

11. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

istediğin çok büyük bişey değilki canım umarım olur.

buda benım imkansız hayalim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol Evgin - Ben İmkansız

Erol Evgin - Ben İmkansız

Bir yumak sarar gibi geçtim acılardan Bir kilit yüreğimde, bir demir kapı Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerlerdeyim Belki de aşk dediğin erişilmez olmalı... Ben imkansız aşklar için yaratılmışım Ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı.... Kayboldum kuytusunda yalnızlıkların Yaşadım en karasını sevdaların Sensizlik bir ok gibi canıma saplanlamalı Coşmalı yanardağlar, kasırgalar kopmalı Aşkın bir zehir...
  2. Bu gecenin tarifi imkansız...

Bu gecenin tarifi imkansız...

Bu gecenin tarifi imkansız... Acıların en koyusu yüreğimde,elime aldığım basit bir kalemle. Asilce seni anlatmaya,seni yaşamaya çalışıyorum.. SEN..deli mavi hoyrat esinti.. SEN..yüreğimin üstüne kapanmaz yaralar açan VE SEN.. aşk nedir bilmeyen yalancı varlık.. Kim bilir kimlerin dizinde uyuyorsun şimdi.. Ben bu gece biraz daha yorgun,huysuzum halbuki bu gece sensizliğin bilmem...

Sayfayı Paylaş